LV | RU
Loading Notikumi

« All Notikumi

  • Šis notikums ir pagājis.

Seminārs ”Tērauda konstrukcijas saskaņā ar LVS EN 1090. Būvniecības procesi un būvuzraudzība.”

11/04/2018 @ 10:00 - 15:00

Seminārs “Tērauda konstrukcijas saskaņā ar LVS EN 1090. Būvniecības procesi un būvuzraudzība. Eirokodeksu un standartu lietošana darbu izpildei” – 11. aprīlī

Padziļinātais seminārs par tērauda konstrukcijām saskaņā ar LVS EN 1090 “Tērauda konstrukciju un alumīnija konstrukciju izgatavošana” ir turpinājums šī brīža aktuālajai būvniecības nozares tēmai – Eirokodeksi un standarti būvniecībā un būvuzraudzībā.

Ņemot vērā lielo interesentu skaitu, sagatavots īpašs modulis par Eirokodeksu un standartu prasībām attiecībā uz tērauda konstrukcijām.

Latvijas būvnormatīvi nosaka, ka būvniecībā un būvuzraudzībā obligāti piemērojami Eirokodeksi un to saimes standarti. LVS EN 1090 standarts nosaka specifiskas prasības tieši tērauda konstrukcijām. Kādas ir galvenās prasības? Kādi ir galvenie kritēriji tērauda konstrukciju būvniecības procesos un būvuzraudzībā? Kā darbosies standarts LVS EN praktiskā darbībā objektā?

Par to visu uzzināsiet seminārā “Tērauda konstrukcijas saskaņā ar LVS EN 1090. Būvniecības procesi un būvuzraudzība. Eirokodeksu un standartu lietošana darbu izpildei”, ko vadīs praktizējošs būvdarbu vadītājs un būvuzraugs.

Semināra mērķauditorija – visas tērauda konstrukciju būvniecības procesos iesaistītās puses, – būvdarbu vadītāji, būvuzraugi, būvinženieri, būvinspektori un pasūtītāja pārstāvji.

 Ieguvumi no semināra – padziļinātas zināšanas par tērauda konstrukciju standartu LVS NE 1090, tā vietu eirokodeksu saimē, prasībām un pielietojumu būvniecības procesos un būvuzraudzībā. Seminārā paredzēta dalībnieku aktīva iesaistīšanās – diskusijas, praktisku piemēru izskatīšana.

SEMINĀRA NORISE: 2018. gada 11. aprīlī no plkst. 10.00 līdz 15.00 mācību centrā Hansa Training Kr. Valdemāra 4, Rīgā.

 SEMINĀRA CENA: 93,00 EUR.

Cenā iekļautas kafijas pauzes, vērtīgi mācību materiāli un zināšanu apguvi apliecinošs sertifikāts.

SEMINĀRA APMEKLĒJUMS DOD KVALIFIKĀCIJAS PUNKTUS BŪVPRAKSES SERTIFIKĀTA IEGŪŠANAI UN SERTIFICĒTO BŪVSPECIĀLISTU PRAKSES UZRAUDZĪBAI!

 

Papildinformācija un pieteikšanās – klikšķiniet šeit!

Detaļas

Datums:
11/04/2018
Laiks:
10:00 - 15:00