LV | RU
Loading Notikumi

« All Notikumi

Seminārs “Būvniecības procesi un būvuzraudzība. Eirokodeksu un standartu lietošana darbu izpildei”

05/12/2018 @ 10:00 - 15:00

Seminārs “Būvniecības procesi un būvuzraudzība. Eirokodeksu un standartu lietošana darbu izpildei” – 5. decembrī

Šobrīd aktuālākā tēma būvniecības nozarē!

Latvijas būvnormatīvi nosaka, ka būvniecībā un būvuzraudzībā obligāti piemērojami Eirokodeksi un to saimes standarti. Prakse rāda, ka šobrīd izpratne par eirokodeksu piemērošanu darbu izpildē ir nepietiekoša. Kādas tad ir galvenās prasības? Kādi pamatprincipi jāievēro būvniecības procesos un būvuzraudzībā, lai izpildītu LBN un ES prasības? Kā darbojas eirokodeksu lietošana praksē objektā? Kuriem būvniecības procesa posmiem un darbu veidiem ir atsevišķi standarti?

 Atbildes uz šiem jautājumiem uzzināsiet seminārā “Būvniecības procesi un būvuzraudzība. Eirokodeksu un standartu lietošana darbu izpildei”, ko vadīs praktizējošs būvdarbu vadītājs un būvuzraugs.

Semināra mērķauditorija – visas būvniecības procesos iesaistītās puses – būvdarbu vadītāji, būvuzraugi, būvinženieri, būvinspektori un pasūtītāja pārstāvji.

Ieguvumi no semināra – izpratne par eirokodeksu pamatprincipiem, normatīvo aktu bāzi, eirokodeksu prasībām un pielietojumu būvniecības procesos un būvuzraudzībā. Kursā paredzēta dalībnieku aktīva iesaistīšanās – diskusijas, praktisku piemēru izskatīšana.

SEMINĀRA NORISE: trešdien, 2018. gada 5. decembrī no plkst. 10.00 līdz 15.00 mācību centrā Hansa Training Kr. Valdemāra 4, Rīgā.

SEMINĀRA CENA: 93,00 EUR
Cenā iekļautas kafijas pauzes, vērtīgi mācību materiāli un zināšanas apliecinošs sertifikāts. 

Semināra apmeklējums dod kvalifikācijas punktus būvprakses sertifikāta iegūšanai un sertificēto būvspeciālistu prakses uzraudzībai!

 

Papildinformācija un pieteikšanās – klikšķiniet šeit!

 

 

Detaļas

Datums:
05/12/2018
Laiks:
10:00 - 15:00