LV | RU

Ugunsdrošības un aizsardzības speciālistu kursi – 40 stundu mācību programma – 19. decembrī

ugunsdrosiba1Ugunsdrošības noteikumu (Nr. 82) 8. pants nosaka, ka objektos, kuros var atrasties līdz 50 cilvēkiem vai objektos ar sprādzienbīstamu vidi, ir jābūt apmācītam ugunsdrošības speciālistam atbilstoši VUGD izstrādātai 40 stundu mācību programmai.

 

Piedāvājam Jums apmeklēt Ugunsdrošības un aizsardzības speciālistu kursus – 40 stundu mācību programmā.

 

KURSI NOTIKS: 19.12.2017. – 31.01.2018. mācību centrā Hansa Training, Kr. Valdemāra 4, Rīgā. Nodarbības – no plkst. 9.00 – 16.30.

 

Kompetents pasniedzējs ar ilggadēju darba pieredzi savā specialitātē palīdzēs Jums apgūt kursu teoriju patīkamā, atbrīvotā gaisotnē, savā darbā izmantojot modernākās tehnoloģijas un jaunākās mācību metodes. Nodarbībās tiks risināti praktiski piemēri un pasniedzējs labprāt atbildēs uz Jūs interesējošiem jautājumiem par ugunsdrošību un aizsardzību Jūsu uzņēmumā. Katram dalībniekam tiks izsniegti izdales materiāli, kas sastāv no visu reglamentējošo dokumentu apkopojuma CD formātā un lektora izdales materiāliem.

 

PASNIEDZĒJS

 

Valentins_BuikisValentīns Buiķis – Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā nostrādājis 13 gadus, šajā laikā bijis gan izmēģinājuma laboratorijas priekšnieks, gan zinātniski pētnieciskās pārvaldes priekšnieks. Šobrīd SIA ISOBALT valdes priekšsēdētājs, LLU Arhitektūras un būvniecības katedras, VUGD Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas un Policijas koledžas ugunsdrošības kursu lektors. Pasniedzējs ar daudzu gadu pieredzi, uzstājies dažādās konferencēs Latvijā un citur pasaulē. Sertificēts tiesu eksperts ugunsgrēku tehniskajā izpētē, sertificēts elektrospeciālists elektroietaišu tehnisko parametru tehniskajā ekspertīzē. Dažādu publikāciju autors, sarakstījis arī vairākus darbus par ugunsdrošības jomu, ugunsgrēku izmeklēšanu, izpēti, evakuācijas plāniem, civilo aizsardzību u.c. tēmām.

 

 

 

 

DARBA KĀRTĪBA

Teorētiskās nodarbības: (5 reizes)

Nodarbību laiks: 9.00 – 16.30

 

MĀCĪBU SATURS 

Ugunsdrošības profilakse.
Ugunsdzēsības tehnika un aprīkojums.
Ugunsgrēku dzēšanas taktika.

 

Kursu dalībnieki saņems mācību centra “Hansa Training” sertifikātu atbilstoši VUGD prasībām.

 

DALĪBAS MAKSA: 105,00 EUR.
Cenā iekļauti lektoru izdales materiāli, reglamentējošo dokumentu apkopojums CD formātā un kafijas pauzes.

 

IZDEVĪGI!

 

Darba aizsardzības speciālistu kursu beidzējiem 35,00 EUR atlaide!

 

 

Papildinformācija: tālr. 66100630, mob. 20844488 vai e-pasts: info@hansatraining.lv

Pieteikuma anketa

captcha