LV | RU
Notikumu Ielādēšana

« Visi Notikumi

Perfekto biroja vadītāju kursi

27/03/2018 @ 18:00 - 15/05/2018 @ 20:30

Perfekto biroja vadītāju kursi – 27. martā

Biroja vadītājs ir cilvēks, kurš nodrošina, plāno, koordinē un vada biroja darbu – bez biroja vadītāja nav iedomājams mūsdienīga uzņēmuma ikdienas darbs. Biroja vadītājs ir ikviena uzņēmuma tēla veidotājs. Viņa darbs ir nemitīga komunikācija gan ar klientiem, gan darbiniekiem, problēmsituāciju risināšana un labvēlīgas gaisotnes radīšana birojā un attiecīgi visā uzņēmumā dienu no dienas. Šis amats aizvien vairāk tiek novērtēts un pelnīti uzskatīts par ļoti atbildīgu un labi atalgotu.

Biroja vadītāja darbs ir saistīts ne tikai ar lietvedības procesa organizēšanu uzņēmumā, bet arī citu svarīgu jomu pārzināšanu, veicot ikdienas pienākumus. Lai kļūtu par perfektu biroja administratoru, savas zināšanas ir nemitīgi jāpapildina. Biroja darba organizācija un zināšanas lietvedībā ir neatņemamas šī amata prasmes, taču efektīvai darba veikšanai ir nepieciešamas arī pamatzināšanas darba tiesiskajās attiecībās, grāmatvedībā un lietišķajā etiķetē.

Mācību centrs Hansa Training aicina Jūs apmeklēt Perfekto biroja vadītāju kursus, kas sastāv no piecām daļām – biroja darba organizācija, lietvedība, darba tiesiskās attiecības, grāmatvedības pamati un lietišķā etiķete, un notiks no 27.03.2018. – 15.05.2018. mācību centra telpās Kr. Valdemāra ielā 4, Rīgā.

Kursu laikā enerģisku un zinošu pasniedzēju komanda palīdzēs Jums kļūt par izcilu biroja vadītāju!

KURSU CENA – 194,00 EUR. 
Cenā iekļauts 1,5 mēneša kurss (50 akadēmiskās stundas), 14 praktiskās nodarbības (t.sk. uz mācību centra nodrošinātiem datoriem), apjomīgi mācību materiāli, Jūsu zināšanas apstiprinoša apliecība, kafijas un augļu pauzes. Individuāla pieeja katram kursa dalībniekam saņemot atbildes uz interesējošiem jautājumiem gan kursa laikā, gan pēc mācību programmas apgūšanas.

 

Papildinformācija un pieteikšanās – klikšķiniet šeit!

Detaļas

Sākums:
27/03/2018 @ 18:00
Beigas:
15/05/2018 @ 20:30