LV | RU
Loading Notikumi

« All Notikumi

  • Šis notikums ir pagājis.

Perfekto biroja vadības kursi iesācējiem 04.07.-08.08.

04/07/2023 @ 18:00 - 08/08/2023 @ 21:15

Perfekto biroja vadības kursi iesācējiem – 04. jūlijā

MĀCĪBU MĒRĶIS

Šie kursi ir paredzēti tiem, kuri vēlas savu nākotni saistīt ar biroja vadītāja profesiju, kā arī pieredzējušiem biroja vadītājiem, kuri vēlas papildināt savas zināšanas, lai kļūtu par perfektiem biroja vadītājiem. Apmācību programma ir veidota, balstoties uz praktiskiem piemēriem, izmantojot reālas dzīves situācijas un ņemot vērā aktuālākās izmaiņas lietvedības jomā.

 

PROGRAMMA

Lietvedība

Lietvedības jēdziens un tiesiskā bāze. Dokumentu grupas un veidi. Dokumentu noformēšana un rekvizīti. Dokumentu noformēšanas īpatnības. Dokumentu aprite, reģistrācija un kontrole. Dokumentu glabāšana un arhivēšana. Arhīvu veidi. Lietu nomenklatūra, lietu izveidošana. Lietu uzglabāšana un iznīcināšana. Praktiskie darbi. Rīkojumu, izziņu, sarakstes dokumentu, organizatorisko dokumentu un personāla dokumentu parauga sastādīšana. Dokumentu reģistrācijas žurnāla noformēšana un lietu nomenklatūras sastādīšana.

 

Mārketings

Ko komunikācijā no Tevis sagaida sarunas partneris. Kā veidojas cilvēka emocijas un kā panākt pozitīvu reakciju. Valodas konstrukcijas, ko lietot sagaidot cilvēku un tikšanās laikā. Rakstīto tekstu uzbūves, lai aiznestu domu līdz lasītājam. Tekstu rakstīšana mājas lapām – kas patīk meklētājiem.

 

Grāmatvedības pamati

Skaidrās naudas operācijas veikšana un to ierobežojumi. Kases operāciju uzskaites noteikumi un dokumentu noformēšana. Kases ieņēmumu un izdevumu orderis. Bezskaidras naudas operāciju veikšana un to noformēšana dokumentos. Maksājumu uzdevums. Avansa norēķins. Preču kustība. Attaisnojuma dokuments, preču piegādes dokuments. LR nodokļu sistēma. Darba algas aprēķins. Slimības un atvaļinājumu naudas aprēķins. Sociālie pabalsti. Bilances jēdziens.

 

Lietišķā etiķete

Lietišķās komunikācijas būtība. Birokrātiskais žargons un politkorektums. Lietišķās komunikācijas universālie likumi. Lietišķās komunikācijas riski un iespējas. Lietišķās komunikācijas argumentācija un tās riski. Definēšanas problēmas Definēšanas iespējas. Prezentāciju veidošanas kļūdas un riski. Prezentāciju stila uzlabošanas iespējas. Tipiskākās kļūdas stilā un loģikā lietišķajā komunikācijā.

 

 

KURSU CENA – 237,00 EUR 

Cenā iekļauts: 11 nodarbības (46 ak.st.), apjomīgi mācību materiāli, Jūsu zināšanas apstiprinoša apliecība, kafijas pauzes. Individuāla pieeja katram kursa dalībniekam saņemot atbildes uz interesējošiem jautājumiem gan kursa laikā, gan pēc mācību programmas apgūšanas.

 

!!! Ja kursa dalībnieks savu dalību kursos atsauc piecas dienas pirms kursa sākuma datuma (ieskaitot), dalības maksa kursa dalībniekam  tiek atmaksāta, ieturot 50% kompensāciju.

Ja dalība kursos tiek atsaukta vēlāk nekā 5 dienas pirms kursa sākuma datuma, dalības maksa netiek atgriezta.

Ja neparedzētu apstākļu dēļ nevarat ņemt dalību kursos, tad Jūsu vietā drīkst piedalīties cita persona, par to iepriekš rakstiski informējot e-pastā: info@hansatraining.lv

Ja dalībnieks nav piedalījies kursos, dalības maksa netiek atgriezta.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KURSU NORISE: otrdienās un ceturtdienās, no plkst. 18.00 – 21.15 tiešsaistē.

 

 

 

 

 

Papildinformācija un pieteikšanās – klikšķiniet šeit!

Detaļas

Sākums:
04/07/2023 @ 18:00
Beigas:
08/08/2023 @ 21:15