LV | RU

Angļu valodas intensīvais kurss iesācējiem

celojums

Izmanto iespēju dinamiski, aktīvi un atraktīvi īsā laikā uzlabot angļu valodas zināšanas, un dodies savā sapņu ceļojumā!

 

Mācību centrs Hansa Training aicina apmeklēt ANGĻU VALODAS INTENSĪVOS KURSUS IESĀCĒJIEM, kas notiks 2 reizes nedēļā – otrdienās un ceturtdienās no 18.15 – 20.45  mācību centra telpās, Kr. Valdemāra 4, Rīgā.

 

Augsti kvalificēta pasniedzēja palīdzēs Jums apgūt angļu valodas zināšanas patīkamā, atbrīvotā gaisotnē, savā darbā izmantojot modernākās tehnoloģijas un jaunākās mācību metodes.

 

Kursu laikā tiks apgūtas sekojošas tēmas:
Iepazīšanās;
Telefona sarunas;
Lietišķā komunikācija;
Gramatikas pamatprincipi;
Svētki;
Ceļošana u.c.

 

KURSU NORISE: mācības notiek divas reizes nedēļā, otrdien un ceturtdien no 18.15 – 20.45.
Vienas nodarbības ilgums ir 3 akadēmiskās stundas. Kursu ilgums ir 15 nodarbības jeb 45 akadēmiskās stundas. Kursa beigās studenti kārto eksāmenu, pēc kura notiek 16. nodarbība (2 akadēmiskās stundas). Pēc eksāmena nokārtošanas var turpināt mācības nākošajā līmenī.

 

PASNIEDZĒJS

Irina_SmirnovaIrina Smirnova – pieredzējusi angļu valodas pasniedzēja un angļu/vācu/itāļu/krievu/latviešu valodu tulce/tulkotāja. Ieguvusi profesionālo bakalaura grādu Tehniskajā tulkošanā Rīgas Tehniskajā universitātē un Maģistra grādu uzņēmējdarbības vadībā Rīgas Starptautiskajā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolā. Papildus apguvusi angļu valodu Anglijā izglītības iestādē „ASLA”, angļu valodas gramatikas kursu pasniedzējiem un starptautiska eksāmena FCE pasniegšanas kursu iestādē “Cambridge English Teacher”, vārdu krājuma pasniegšanas kursu London Teacher Training College, lietišķās psiholoģijas kursu, kā arī spāņu un norvēģu valodu kursus. Brīvi pārvalda angļu, vācu un itāļu valodas. Vairākkārt apmeklējusi Angliju kā angļu valodas studentu grupu vadītāja. Mīl savu darbu un uzskata, ka valodas ir atslēga uz pasauli.

 

 

MĀCĪBU MATERIĀLI

Vadošo ārzemju izdevniecību mācību līdzekļi;
Dialogi, lomu spēles, projektu izstrāde un prezentēšana;
Ilgas profesionālās pieredzes laikā izstrādāti mācību materiāli;
Audio un video materiāli;
Modernām prasībām atbilstošs aprīkojums un vide.

Kursu beidzējiem tiks izsniegta zināšanas apstiprinoša apliecība.

 

 

DALĪBAS MAKSA:  kopā par 15 nodarbībām 277,00 EUR (1 akadēmiskās stundas cena – 6,16 EUR). Cenā iekļauti izdales materiāli, mācību grāmatas, kafijas pauzes un apliecība kursa noslēgumā.

 

IZDEVĪGI!

 

Izvēloties komplektu Angļu valodas intensīvais kurss + Perfekto biroja vadītāju kursi = 471,00 EUR vietā tikai 386,00 EUR!

 

Izvēloties komplektu Angļu valodas intensīvais kurss + Personāla vadības speciālistu kursi = 531,00 EUR vietā tikai 445,00 EUR!

 

 

Plašāka informācija zvanot pa tālruni 66100630 vai rakstot uz e-pasta adresi info@hansatraining.lv

Atsauksmes

  • Šajos kursos ir iespējams ātri iegūt pamatus un skaidrību par angļu valodu. Paldies par precīzu un interesantu darbu! Kursi motivē mācīties tālāk. /Maruta Celmiņa/
  • Ļoti patīkami, ka starplaikos ir sagatavoti našķīši. Labs mācību vielas sadalījums - ir gan lasīšana, gan klausīšanās un gramatika - no visa pa drusciņai. /Suzana Gašpute/
  • Patika, ka grupā ir neliels skaits cilvēku, kā arī pasniedzējas kompetence un pozitīvā attieksme. /Ilze Kairiša/

Aizvērt

Pieteikuma anketa