Par personīgajiem ienākumiem, līdzīgi kā par seksu, mūsu kultūrā cilvēki runā nelabprāt, un neveselīgas attiecības ar naudu vairumam nāk līdzi jau no bērnības. Mēs katrs gribam, lai mums būtu daudz naudas un iespēju, ko tā dod, bet no otras puses – kautrējamies pat savam darbam vai precei skaļi nosaukt adekvātu cenu. Nemākam plānot ieņēmumus un izdevumus, nepārdomāti aizņemamies, cerot uz brīnumu – 2019. gada beigās “mazajos” nebanku kredītos iedzīvotāji ir aizņēmušies gandrīz vienu miljardu eiro, bet kopējais privātpersonu aizņēmuma slogs tuvojas 6 miljardiem (!) eiro.
Kā veidot veselīgas attiecības ar naudu?
Kādi ir vēlamie ienākumi un kā līdz tiem nonākt?
Kā iekrāt arī no maziem ienākumiem?
Kā taupīt, bet ne uz veselības un labsajūtas rēķina?
Kā pēc iespējas ātrāk atrisināt savas finansiālās problēmas?
Šos un citus jautājumus praktiski risināsim mūsu seminārā.
Semināra mērķauditorija: ikviens, kuru neapmierina viņa pašreizējā finansiālā situācija un attiecības ar naudu.
Semināra mērķis: attīstīt finanšu domāšanu, individuālo izpratni par to, kādam nolūkam un cik naudas vajadzīgs, izstrādāt praktiski īstenojamu finanšu stabilizēšanas un izaugsmes plānu.
Mācību centrs Hansa Training piedāvā Jums apmeklēt praktisko semināru “Tu un tava nauda”, kas notiks no plkst. 10.00 – 16.00 mācību centra telpās Raiņa bulvārī 2-3, Rīgā.
Semināra programma
- Finanšu domāšanas pamati.
- Manas attiecības ar naudu un mana neto vērtība.
- Pārticības formula un turības iegūšanas pamatprincips.
- Pārmaiņu modelis 21-40-90.
- Attiecības ar kredītiem.
- Budžeta plānošana.
- Vai laiks ir nauda?
- Mazie soļi un finanšu “viltības”.
- Dzīves līdzsvars un finanšu brīvība.
Ieguvumi: izpratne par savām attiecībām ar naudu, praktiski instrumenti, kā ātri un mērķtiecīgi sakārtot savas finanses, reāli īstenojams īstermiņa un ilgtermiņa plāns. Pozitīvs noskaņojums un apņēmība mainīt situāciju.
Semināra forma:
teorētiskais materiāls un diskusijas,
praktisku uzdevumu veikšana grupās un individuāli,
personīgās pieredzes analīze un sistematizēšana.
PASNIEDZĒJI
Ilmārs Jargans – pieredzējis korporatīvo komunikāciju praktiķis un pasniedzējs ar aptuveni 20 gadu pieredzi. Praktiski vadījis korporatīvo komunikāciju AS “Olainfarm”, LR Izglītības un Zinātnes ministrijā, AS “Aldaris”. Pēdējos 10 gadus vadīja sabiedriskās attiecības AS “ABLV Bank”. Individuāli konsultē dažādos sarežģītos gadījumos, t.sk., ir sniedzis profesionālo palīdzību politiskām partijām, pašvaldībām, atsevišķiem politiķiem un citiem sabiedrībā zināmiem cilvēkiem. Pasniedz augstskolā akadēmiskos kursus “Reputācijas vadība”, “Zīmolvedība”, “Tekstu veidošana sabiedriskajās attiecībās” un citus. Ir iegūti maģistra grādi komunikāciju zinātnē un uzņēmējdarbības vadībā, apguvis NLP, TRIZ un komunikācijas psiholoģiju, kā arī ieguvis kvalifikāciju “Banku speciālists” pēc starptautiskas programmas.
Inese Sila – Mg. HR, sertificēts profesionālais koučs. Pieredze personāla vadītājas amatā no 1995. gada. Strādājusi Labklājības ministrijā par Personāla un dokumentu pārvaldības departamenta direktori, Tiesu administrācijā kā Personāla nodaļas vadītāja, kā arī lasa lekcijas personāla vadībā Juridiskās koledžas cilvēkresursu vadības studentiem Rīgā un Valmierā (kopš 2009. gada). Vada seminārus Latvijas Pašvaldību mācību centrā, Latvijas Personāla vadīšanas asociācijā u.c. Pastāvīgi tiecas pašattīstīties un apgūt kaut ko jaunu. Aktuālā tēma šim dzīves posmam – integrālās domāšanas un redzējuma attīstīšana (saskaņā ar Kena Vilbera AQAL).
Treneriem ir personīgā pieredze gan banku darbā, gan kredītu dzēšanā (t.sk., fiziskās personas masātnespējas procesa iziešanā), gan personīgo finanšu jautājumu sakārtošanā.
Semināra norise: 1 mācību diena (8 ak.st.), no plkst. 10.00 līdz 16.00 mācību centrā Hansa Training Raiņa bulvārī 2-3, Rīgā.
Semināra cena: 82,00 EUR
Cenā iekļauta 1 mācību diena, mācību materiāli, iegūtās zināšanas apstiprinoša apliecība, kafijas pauzes.
Papildinformācija: mob. tālr. 20844488 vai e-pasts: [email protected]