LV | RU
Loading Notikumi

« All Notikumi

  • Šis notikums ir pagājis.

Mārketinga speciālistu kursi 25.maijā

25/05/2022 @ 13:00 - 03/06/2022 @ 17:00

Mārketinga speciālistu kursi 

Nākotnes pieprasītākā profesija, kurā vari būt radošs un racionāls vienlaikus!

Mārketinga uzdevums ir uzņēmuma zīmola virzība tirgū, klientu piesaiste – mārketinga speciālists ir tas, kurš šo procesu nodrošina. Mārketings ir veiksmīga klientu apkalpošana, radot pievienoto vērtību klientiem un apmierinājumu par iegūto. Mūsdienu konkurences apstākļos mārketingu izmanto jebkurā nozarē, jo bez tā nav iedomājama uzņēmuma izaugsme. Uzņēmums bez mārketinga ir tas pats, kas zivs bez ūdens.

Mārketinga speciālists veido mārketinga stratēģiju, veic tirgus izpēti un analīzi. Mārketinga speciālists ir uzņēmuma tēla radītājs. Šobrīd tā ir viena no pieprasītākajām profesijām Latvijā.

PROGRAMMAS MĒRĶIS

Sniegt zināšanas un izpratni par mārketinga procesu un stratēģiju – veiksmīgu mārketinga aktivitāšu plānošanu, kā arī nodrošināt prasmes mārketinga uzdevumu īstenošanai.

PROGRAMMAS MĒRĶA GRUPAS

Šis kurss ir paredzēts tiem, kas savu turpmāko darbību vēlas saistīt ar mārketingu, kā arī jau strādājošiem mārketinga speciālistiem, kam ir vajadzīgas jaunas idejas, sevis pilnveidošana un kuru mērķis ir kļūt par izcilu mārketinga profesionāli.

KURSU NORISE: 4 mācību dienas, no plkst. 13.00 – 17.00 trešdienās un piektdienās zoom platformā.

KURSU CENA: 220,00 EUR
Cenā iekļauts: 4 mācību dienas (20 akadēmiskās stundas), apjomīgi mācību materiāli, Jūsu zināšanas apstiprinoša apliecība. Individuāla pieeja katram kursa dalībniekam, saņemot atbildes uz interesējošiem jautājumiem gan kursa laikā, gan pēc mācību programmas apgūšanas.

 

Papildinformācija un pieteikšanās – klikšķiniet šeit!

Detaļas

Sākums:
25/05/2022 @ 13:00
Beigas:
03/06/2022 @ 17:00