LV | RU

Angļu valodas intensīvais kurss iesācējiem (A2) – tiešsaistes apmācības


Izmanto iespēju dinamiski, aktīvi un īsā laikā uzlabot angļu valodas zināšanas!

 

Mācību centrs Hansa Training aicina izmantot laiku lietderīgi un apgūt tiešsaistes ANGĻU VALODAS INTENSĪVO KURSU IESĀCĒJIEM (A2). Nodarbības notiks 3 reizes nedēļā – pirmdienās, trešdienās un piektdienās no plkst. 18.00 – 20.00.

 

Augsti kvalificēta pasniedzēja palīdzēs Jums intensīvi apgūt angļu valodas zināšanas ērtā vidē, patīkamā gaisotnē, savā darbā izmantojot modernākās tehnoloģijas un jaunākās mācību metodes.

 

Kursa laikā tiks apgūtas sekojošas tēmas:

Iepazīšanās;
Ceļošana, vietas;
Karjera, pienākumi;
Veselība un darba vieta;
Atmiņa un miegs;
Izklaide, publiskie pasākumi;
Pasūtījumi un lietišķā komunikācija;
Vēsturiskie fakti, izgudrojumi;
Starptautiskas lietas, globālie uzņēmumi (tirgus līderi).
Apkārtēja vide, piesārņojums, dzīves apstākļi;
Sabiedrība;
Sports un sporta pasākumi;
Stress un eksāmeni;
Eseju rakstīšana;
Prezentācijas veidošana;
Grupu diskusijas; 
Gramatika A2 līmenim.

 

PASNIEDZĒJA

Irina_SmirnovaIrina Smirnova – pieredzējusi angļu valodas pasniedzēja un angļu/vācu/itāļu/krievu/latviešu valodu tulce/tulkotāja. Ieguvusi profesionālo bakalaura grādu Tehniskajā tulkošanā Rīgas Tehniskajā universitātē un Maģistra grādu uzņēmējdarbības vadībā Rīgas Starptautiskajā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolā. Papildus apguvusi angļu valodu Anglijā izglītības iestādē „ASLA”, angļu valodas gramatikas kursu pasniedzējiem un starptautiska eksāmena FCE pasniegšanas kursu iestādē “Cambridge English Teacher”, vārdu krājuma pasniegšanas kursu London Teacher Training College, lietišķās psiholoģijas kursu, kā arī spāņu un norvēģu valodu kursus. Brīvi pārvalda angļu, vācu un itāļu valodas. Vairākkārt apmeklējusi Angliju kā angļu valodas studentu grupu vadītāja. Mīl savu darbu un uzskata, ka valodas ir atslēga uz pasauli.

 

 

KURSA NORISE: mācības notiek tiešsaistē trīs reizes nedēļā – pirmdien, trešdien un piektdien no plkst. 18.00 – 20.00. Kursa ilgums ir 30 nodarbības, 10 nedēļas. Kursa beigās tā dalībnkieki kārto eksāmenu. Pēc eksāmena nokārtošanas var turpināt mācības nākošajā līmenī.

 

 

Kursa beidzējiem tiks izsniegta zināšanas apstiprinoša apliecība.

 

 

DALĪBAS MAKSA: kopā par 30 tiešsaistes nodarbībām un elektroniskajiem mācību materiāliem 245,00 EUR.

 

 

Plašāka informācija zvanot pa mob. tālr. 20844488 vai rakstot uz e-pasta adresi info@hansatraining.lv

Pieteikuma anketa