LV | RU

Zviedru valodas kursi iesācējiem

valodu apguveZviedru valoda ir indoeiropiešu valodu saimes austrumģermāņu valoda, kurā runā vairāk nekā 9 miljoni cilvēku. Tā ir oficiālā valoda Zviedrijā, kā arī Somijā (kā otrā valoda).

 

Mācību centrs Hansa Training piedāvā Jums apgūt ZVIEDRU VALODAS zināšanas trīs mēnešu kursos iesācējiem (bez priekšzināšanām), kas notiks 2 reizes nedēļā – otrdienās un ceturtdienās no 17.30 – 19.00 Hansa Training mācību centra telpās Kr. Valdemāra 4, Rīgā.

 

Augsti kvalificēta pasniedzēja palīdzēs Jums apgūt zviedru valodas zināšanas patīkamā, atbrīvotā gaisotnē, savā darbā izmantojot modernākās tehnoloģijas un jaunākās mācību metodes.

 

Kursu laikā tiks apgūtas sekojošas tēmas:

Iepazīšanās;
Telefona sarunas;
Lietišķā komunikācija;
Gramatikas pamatprincipi;
Svētki;
Ceļošana u.c.

 

Kursu norise: Mācības notiek divas reizes nedēļā – otrdienās, ceturtdienās no 17.30 – 19.00. Vienas nodarbības ilgums ir 2 akadēmiskās stundas. Kursu ilgums ir 3 mēneši (27 nodarbības jeb 54 akadēmiskās stundas). Kursa beigās studenti kārto eksāmenu, pēc kura nokārtošanas var turpināt mācības nākošajā līmenī.

 

MĀCĪBU MATERIĀLI

Vadošo ārzemju izdevniecību mācību līdzekļi;
Dialogi, lomu spēles, kopīgu projektu izstrāde un prezentēšana;
Ilgas profesionālās pieredzes laikā izstrādāti mācību materiāli;
Audio un video materiāli;
Modernām prasībām atbilstošs aprīkojums un vide.

 

Kursu beidzējiem tiks izsniegts sertifikāts.

 

 

DALĪBAS MAKSA: kopā par 3 mēnešu kursu jeb 27 nodarbībām 287,00 EUR. Cenā iekļauti izdales materiāli, mācību grāmatas, kafijas pauzes un apliecība kursa noslēgumā.

 

 

 

 

Plašāka informācija zvanot pa tālruni 66100630 vai rakstot uz e-pasta adresi info@hansatraining.lv

Pieteikuma anketa