LV | RU

Vīna kultūras kursi In Vino Veritas – 29. novembrī

viniVīns ir cilvēces un īpaši Eiropas civilizācijas kultūras neatņemama sastāvdaļa. Vīns tiek uzskatīts par vecāko pasaules dzērienu. Jau aptuveni 3000 gadu vecos sengrieķu rakstos ir iespējams atrast pamācības, kā pareizi pagatavot vīnu.
Mūsdienu pasaulē vīns ir ne tikai svarīga piedeva lielai daļai ēdienu, bet arī neatņemama sastāvdaļa kā mājas viesībās, tā arī interesantās sarunās ar darījumu partneri, dažādos korporatīvos pasākumos un svinīgos sarīkojumos.

 

„Vīns sarunā nekad nav liekais”
Franču paruna

 

Vīna pasaule ir daudzveidīga un plaša. Bieži rodas jautājums – kuru vīnu izvēlēties? Balto? Varbūt sarkano? To, kurš maksā 20 eiro? Bet varbūt vīna noslēpums neslēpjas cenā? Arī pirms vīna celšanas galdā rodas jautājumi, jo ne vienmēr uzreiz ir skaidrs, kāds vīns saderēs ar attiecīgo ēdienu. Un, vai zinājāt, ka piemērotai vīna glāzei piemīt milzīgas spējas? Tā var vīnu pacelt augstumos un tā var vīnu arī iznīcināt.

 

Mācību centrs Hansa Training aicina apmeklēt Vīna kultūras kursus “In Vino Veritas”, kas notiks no 10.11.2017. – 29.11.2017. Hansa Training mācību centrā, Kr. Valdemāra 4, Rīgā.

 

Šie kursi paredzēti gan tiem, kas vēlas atvērt noslēpumainās durvis uz vīna pasauli, gan arī tiem, kas domā, ka ir vēl daudz neizzināta. Vīns ir jāsaprot, lai veidotos dialogs ar to. Zinot, kas tas ir par vīnu, no kādām vīnogām tas gatavots, kādā augsnē un kur tās augušas, no kurienes tas ir nācis, rodas pamats personiskām izjūtām par konkrēto vīnu. Turklāt, baudot vīnu, attīstās smaržas un garšas atmiņa, un šī sajūta ir fantastiska, jo liek domāt – kad, kur, kas tas bija par vīnu, vai tas bija smalkāks vai vienkāršāks, vai tas garšoja līdzīgi, vai tas bija tāds pats, tikai no citas zemes…

 

„Es labprāt pamestu aktiera karjeru un veltītu visu savu laiku vīna radīšanai”
Žerārs Depardjē

 

PROGRAMMĀ

(6 nodarbības/degustācijas)

Ievads vīna kultūras pasaulē – 20. oktobrī
Vīna pieskaņošana ēdienam – 10. novembrī
Baltās vīnogas un vīni no tām – 29. novembrī
Sarkanās vīnogas un vīni no tām
Vīna pasniegšanas etiķete un uzglabāšana
Dzirkstošie vīni un to paveidi

 

PASNIEDZĒJS

 gints

 

 Izcilais vīnzinis Gints Sniedze.

 

 

KURSU NORISE: 6 nodarbības no plkst. 19.00 – 21.00 Hansa Training mācību centrā, Kr. Valdemāra 4, Rīgā.

 

KURSU CENA: 288,00 EUR
Cenā iekļauts 6 nodarbību mācību kurss, mācību materiāli, 6 veidu vīnu degustēšana un pieskaņota uzkodu plate katrā nodarbībā.

 

VIENAS NODARBĪBAS CENA: 55,00 EUR (var apmeklēt pa vienai nodarbībai)

 

 

DĀVANU KARTES>

 

 

Papildinformācija: tālr. 66100630, mob. 20844488 vai e-pasts: info@hansatraining.lv

 

Pieteikuma anketa

captcha