LV | RU

Tiešsaistes seminārs “Vadītāja domāšana. Kā izvairīties no domāšanas kļūdām un efektīvi pieņemt lēmumus”

Vadītāja galvenais uzdevums ir DOMĀT, lai pieņemtu lēmumus. Un pēc lēmumu pieņemšanas atkal DOMĀT – par pieņemtajiem un vēl nepieņemtajiem lēmumiem.

Tāpēc ir svarīgi, lai vadītāja domāšana būtu efektīva, pieņemot lēmumus netiktu pieļautas domāšanas kļūdas, un lēmumu pieņemšana un īstenošana nenotiktu ar vilcināšanos.

 

Mācību centrs Hansa Training piedāvā semināru “Vadītāja domāšana. Kā izvairīties no domāšanas kļūdām un efektīvi pieņemt lēmumus”, kas notiks no plkst. 10.00 – 14.00 tiešsaistē.

 

Seminārā tiks analizētas galvenās domāšanas kļūdas, kuru rezultātā lēmumi netiek pieņemti savlaicīgi, tie kļūst maz efektīvi vai pat kļūdaini, un, tā vietā, lai tos pārskatītu, tie ietiepīgi tiek “stumti uz priekšu”.

 

Seminārs palīdzēs vadītājiem saprast savas ar vadīšanu saistītās domāšanas kļūdas, no tām izvairīties nākotnē un paaugstināt savu domāšanas kvalitāti pieņemot, īstenojot, pārskatot lēmumus un uzlabojot darba procesus.

 

SEMINĀRA SATURS:

  • Kas ir vadītāja domāšana?
  • Lēmumu pieņemšanas process. Lēmumu pieņemšanas psiholoģiskie šķēršļi.
  • Sistēmiskās domāšanas līmeņi, to identifikācija un attīstīšana. Motivācijas un deleģēšanas principi saistībā ar domāšanas līmeni.
  • Kognitīvās un sociopsiholoģiskās domāšanas kļūdas vadītāja darbā, to analīze un rekomendācijas.

 

Semināra laikā tiks apskatīti un analizēti konkrēti problēmsituāciju risināšanas piemēri, mācoties pieņemt piemērotus lēmumus.

 

PASNIEDZĒJS

Juris Belte – biznesa vadības konsultants, psihologs, sertificēts koučinga speciālists un NLP praktiķis. Viļņas Ģedimina tehniskās universitātes pasniedzējs. Vadītāja un konsultanta pieredze jau kopš 1997. gada. Regulāri iesaistās dažādos projektos, sniedz biznesa konsultācijas un vada apmācības biznesa psiholoģijas, pārdošanas, klientu apkalpošanas, konfliktu risināšanas, personāla vadības u.c. jautājumos. Iegūts Sociālās psiholoģijas maģistra grāds Daugavpils Universitātē, beidzis doktorantūru sociālo zinātņu jomā.

 

 

 

 

 

 

SEMINĀRA NORISE: 1 mācību diena (4 stundas), no plkst. 10.00 – 14.00 tiešsaistē

 

CENA: 75,00 EUR 
Cenā iekļauts 1 dienas seminārs, elektroniskie mācību materiāli, Jūsu zināšanas apstiprinoša apliecība. Individuāla pieeja semināra dalībniekam, saņemot atbildes uz interesējošiem jautājumiem gan semināra laikā, gan pēc tā.

 

 

 

Papildinformācija: mob. tālr. 20844488 vai e-pasts: info@hansatraining.lv

 

 

Pieteikuma anketa