LV | RU

Seminārs “Jauna izpratne par partnerību. Laimīgu attiecību noslēpumi”

Pieņemsim, ka ikviens cilvēks grib būt laimīgs. Un arī otram vēl labu. Atšķirīga ir tikai izpratne – ko tas katram nozīmē un kā to sasniegt.

 

Vīrieši un sievietes nav un nevar būt vienādi. Gan visi kopā, gan katrs individuāli. Tāpēc soļi ceļā uz abpusēji laimīgām attiecībām ir: saprast, ka otrs domā, jūt un kā izprot dzīvi no sava skatu punkta, atzīt, ka viņam uz to ir tiesības, un atrast kopīgos saskares punktus.

 

Ir pieejami neskaitāmi cilvēku iedalījumu veidi, kas palīdz labāk saprast cilvēku uzvedību šeit un tagad. Tomēr tiem ir viens kopīgs trūkums – tie ir statiski (tipoloģijas). Taču dzīvē viss atrodas kustībā un attīstībā: mēs paši, citi cilvēki, pasaule kopumā. Tāpēc mainās mūsu attiecības, un mēs nevaram atgriezties pagātnē, lai cik ērta un nostaļģiju izraisoša tā mums šķiet. Mirkli mēs varam apturēt tikai fotogrāfijā.

 

Mācību centrs Hansa Training piedāvā Jums apmeklēt semināru “Jauna izpratne par partnerību. Laimīgu attiecību noslēpumi”, kas notiks no plkst. 10.00 – 16.00 mācību centra telpās Raiņa bulvārī 2-3, Rīgā.

 

Semināra galvenais mērķis ir palīdzēt saprast savu partneri, veidot izpratni, kāpēc esam tādās attiecībās, kādās esam, vai kādēļ nevaram atrast sev partneri.

 

Semināra pamatā ir Spirāles Dinamika – jauna, bet pamatotu atzinību ieguvusi sociāli psiholoģiska metode, kas ļauj modelēt indivīda un dažādu sabiedrības grupu attīstību. Tajā skaitā vīrieša un sievietes attiecības dažādos Spirāles Dinamikas līmeņos.

 

Seminārā runāsim par:

  • vienu no jaunākajām cilvēces attīstības teorijām, kas dod pieeju jaunam informācijas līmenim, kā arī dod skatījumu uz iespējamo attīstības virzienu;
  • vīrieša un sievietes attiecību attīstību dažādos līmeņos;
  • to, kā saprast sevi, un vai drīkst atmest savas kādreizējās pārliecības;
  • kāds partneris/-re nepieciešams tieši man? kā tādu satikt?

 

PASNIEDZĒJI

Inese_Sila

Inese Sila – Mg. HR, sertificēts profesionālais koučs. Pieredze personāla vadītājas amatā no 1995. gada. Strādājusi Labklājības ministrijā par Personāla un dokumentu pārvaldības departamenta direktori, Tiesu administrācijā kā Personāla nodaļas vadītāja, kā arī lasa lekcijas personāla vadībā Juridiskās koledžas cilvēkresursu vadības studentiem Rīgā un Valmierā (kopš 2009. gada). Vada seminārus Latvijas Pašvaldību mācību centrā, Latvijas Personāla vadīšanas asociācijā u.c. Pastāvīgi tiecas pašattīstīties un apgūt kaut ko jaunu. Aktuālā tēma šim dzīves posmam – integrālās domāšanas un redzējuma attīstīšana (saskaņā ar Kena Vilbera AQAL).

 

 

 

 

 

Ilmārs Jargans – pieredzējis korporatīvo komunikāciju praktiķis un pasniedzējs ar aptuveni 20 gadu pieredzi. Praktiski vadījis korporatīvo komunikāciju AS “Olainfarm”, LR Izglītības un Zinātnes ministrijā, AS “Aldaris”. Pēdējos 10 gadus vadīja sabiedriskās attiecības AS “ABLV Bank”. Individuāli konsultē dažādos sarežģītos gadījumos, t.sk., ir sniedzis profesionālo palīdzību politiskām partijām, pašvaldībām, atsevišķiem politiķiem un citiem sabiedrībā zināmiem cilvēkiem. Pasniedz augstskolā akadēmiskos kursus “Reputācijas vadība”, “Zīmolvedība”, “Tekstu veidošana sabiedriskajās attiecībās” un citus. Ir iegūti maģistra grādi komunikāciju zinātnē un uzņēmējdarbības vadībā, apguvis NLP, TRIZ un komunikācijas psiholoģiju, kā arī ieguvis kvalifikāciju “Banku speciālists” pēc starptautiskas programmas.

 

 

 

 

Semināra norise: 1 mācību diena, no plkst. 10.00 līdz 16.00 mācību centrā Hansa Training Raiņa bulvārī 2-3, Rīgā.

 

Semināra cena: 72,00 EUR.

Cenā iekļauta 1 mācību diena, mācību materiāli, iegūtās zināšanas apstiprinoša apliecība, kafijas pauzes.

 

 

 

 

Papildinformācija: mob. tālr. 20844488 vai e-pasts: info@hansatraining.lv

 

 

 

 

 

 

Pieteikuma anketa