LV | RU

Praktiskais seminārs “Kā atrast savu sapņu darbu?” – 19. oktobrī

 

Semināra mērķis – dot iespēju semināra dalībniekiem apgūt praktiskas iemaņas karjeras plānošanas jautājumos. Iegūtās zināšanas un praktiskās iemaņas Jums palīdzēs orientēties darba tirgū, kvalitatīvi sagatavot savu CV, kā arī iepazīt savas stiprās un vājās puses, kas noderēs lēmumu pieņemšanā par karjeras virzību.

 

Semināra mērķauditorija – jaunieši un citi interesenti, kuri meklē īstos virzienus savai karjerai, kā arī vēlas labāk iepazīt sevi, lai pieņemtu tālejošus lēmumus dzīvē. Seminārs noderēs ikvienam, kurš nonācis dzīves krustcelēs karjeras jautājumos.

 

Mācību centrs Hansa Training piedāvā praktisku semināru “Kā atrast savu sapņu darbu?”, kas notiks 19. oktobrī no plkst. 10.00 – 13.00 Hansa Training mācību centrā Kr. Valdemāra 4, Rīgā.

 

 PASNIEDZĒJS

Inese_Sila

Inese Sila – Mg. HR, sertificēts profesionālais koučs. Pieredze personāla vadītājas amatā no 1995. gada. Strādājusi Labklājības ministrijā par Personāla un dokumentu pārvaldības departamenta direktori, Tiesu administrācijā kā Personāla nodaļas vadītāja, kā arī lasa lekcijas personāla vadībā Juridiskās koledžas cilvēkresursu vadības studentiem Rīgā un Valmierā (kopš 2009. gada). Vada seminārus Latvijas Pašvaldību mācību centrā, Latvijas Personāla vadīšanas asociācijā u.c. Pastāvīgi tiecas pašattīstīties un apgūt kaut ko jaunu. Aktuālā tēma šim dzīves posmam – integrālās domāšanas un redzējuma attīstīšana (saskaņā ar Kena Vilbera AQAL).

 

 

 

 

Semināra programma:

1. Kā cilvēks izvēlas savu karjeru. Karjeras enkuri. Kad jāpieņem lēmums par izmaiņām karjerā?
2. CV sagatavošanas būtiski aspekti: CV Europass forma; kam pievērš uzmanību darba devēji; ko rakstīt CV, ja nav darba pieredzes.
3. Sevis izzināšana un pašattīstība: savu stipro un vājo pušu izzināšana; mācīšanās stila noteikšana.
4. Kādas prasmes un iemaņas meklē darba devējs, nākotnes kompetences. Nākotnes profesijas.
5. Ko nevēlas redzēt savos darbiniekos darba devējs.
6. Par sociālajiem tīkliem un to nozīmi karjeras virzībā.

 

Seminārā izskatīsim jautājumu teorētiskos aspektus, taču pamatā būs praktisks individuāls darbs, kā arī diskusijas par izskatāmajiem jautājumiem.

 

 

SEMINĀRA NORISE: 1 mācību diena, no plkst. 10.00 – 13.00, Hansa Training mācību centrā Kr. Valdemāra 4, Rīgā.

 

CENA: 45,00 EUR
Cenā iekļauts 1 dienas seminārs, mācību materiāli, Jūsu zināšanas apstiprinoša apliecība, kafijas pauzes. Individuāla pieeja semināra dalībniekam, saņemot atbildes uz interesējošiem jautājumiem gan semināra laikā, gan pēc tā.

 

 

 

Papildinformācija: tālr. 66100630, 20844488 vai e-pasts: info@hansatraining.lv

Pieteikuma anketa