LV | RU

Praktiskais seminārs “Saredzi! Kā izmantot socioniku, lai izprastu sevi, kolēģus un klientus”

 socionikai

Mēs esam tik dažādi. Lai saprastu citus, ir jāiemācās iepazīt sevi.
Atklājiet savus talantus un uzziniet, kā veidot veiksmīgas attiecības ar kolēģiem, klientiem un sadarbības partneriem! Strādājiet ar prieku un pelniet vairāk!

 

 

Mācību centrs Hansa Training piedāvā apmeklēt praktisko semināru “Saredzi! Kā izmantot socioniku, lai izprastu sevi, kolēģus un klientus”, kas notiks mācību centra telpās Kr. Valdemāra 4, Rīgā.

 

 

Semināra mērķis
Iepazīstināt ar jaunas zinātnes – socionikas, kas apvieno psiholoģiju, socioloģiju un informātiku, izmantošanas iespējām darbā ar sevi, kolēģiem un klientiem.
Palīdzēt katram semināra dalībniekam noskaidrot savu socionisko tipu, talantus un dominējošās rakstura iezīmes.
Apmācīt personāla vadītājus un visu līmeņu vadītājus, kā ar socionikas palīdzību izvēlēties vispiemērotākos darbiniekus.
Sniegt vadlīnijas katrai nozarei atbilstošāko darbinieku atlasē un pareizā pienākumu sadalē, ņemot vērā socionikas tipus.

 

Jūs iemācīsieties
Noteikt savu un citu cilvēku socioniskos tipus un viņu raksturu veidojošās iezīmes.
Izprast informācijas apmaiņu psihē – tās uztveri, apstrādi un pārraidīšanu.
Uzzināsiet, kā motivēt dažādus socioniskos tipus un izmantot socioniku darbinieku rīcības prognozēšanā un vadīšanā.

 

Jūsu ieguvumi

Labāk izpratīsiet savas stiprās un vājās puses, savu iespēju robežas un to, kur slēpjas Jūsu vislielākais potenciāls.
Apgūstot socionikas metodi, Jūsu saskarsme ar kolēģiem, darbs ar personālu un klientiem kļūs daudzkārt efektīvāki.
Uzzināsiet, kā lieki netērējot laiku, izvēlēties vakancei piemērotāko kandidātu, kurš veiksmīgi un ar patiesu ieinteresētību pildīs savus pienākumus.

 

PASNIEDZĒJS

 

evija_jasuna (1)Evija Čeprova – Mg. iur., SIA “PersAt” valdes locekle, socionikas konsultante un pasniedzēja, personāla atlases projektu vadītāja.

Bijusi personāla vadības pasniedzēja Latvijas kultūras koledžā, investīciju fonda “Skystairs” start-up uzņēmumu personāla analītiķe un vadības konsultante, personāla atlases projektu vadītāja, Veselības ministrijas Juridiskās nodaļas vadītāja vietniece, juriskonsulte. 

Vadījusi seminārus, apmācību un personāla atlases projektus: ģimenes ārstiem Rīgā un Daugavpilī, Latvijas Asociācijā sabiedrisko attiecību profesionāļiem, Latvijas Personāla vadīšanas asociācijā, Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā, SIA “Dardedze hologrāfija”, SIA “Schneider electric”, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamerā, Rīgas uzņēmēju biedrībā, Biznesa augstskolā “Turība”, Rīgas Stradiņa universitātē, Banku augstskolā u.c. 

 

 

Semināra norise: 1 mācību diena, no 10.00 – 16.00 mācību centrā Hansa Training Kr. Valdemāra 4, Rīgā.

Mācības sastāv no teorētiskās un praktiskās daļas, to laikā tiks organizēts interaktīvs darbs grupās un diskusiju veidā, analizētas situācijas un piemēri, izmantojot foto un video materiālus.

 

Semināra cena: 98,00 EUR. 
Cenā iekļauta 1 mācību diena, 6 akadēmiskās stundas, praktiskās nodarbības, mācību materiāli, Jūsu zināšanas apstiprinoša apliecība, kafijas un augļu pauzes. Individuāla pieeja katram dalībniekam saņemot atbildes uz interesējošiem jautājumiem gan semināra laikā, gan pēc mācību programmas apgūšanas. 

 

IZDEVĪGI!

 

Izvēloties komplektu Praktiskais seminārs “Saredzi! Kā izmantot socioniku, lai izprastu sevi, kolēģus un klientus” + Personāla vadības speciālistu kursi = 352,00 EUR vietā tikai 322,00 EUR!*

 

Izvēloties komplektu Praktiskais seminārs “Saredzi! Kā izmantot socioniku, lai izprastu sevi, kolēģus un klientus” + Perfekto biroja vadītāju kursi = 296,00 EUR vietā tikai 236,00 EUR!*

 

Izvēloties komplektu Praktiskais seminārs “Saredzi! Kā izmantot socioniku, lai izprastu sevi, kolēģus un klientus” + Mārketinga speciālistu kursi = 334,00 EUR vietā tikai 294,00 EUR!*

 

 

 *Komplekta summa nesummējas ar citām akcijām/atlaidēm!

 

 

 

Papildinformācija: tālr. 66100630,  20844488 vai e-pasts: info@hansatraining.lv

Atsauksmes

  • Interesanta, jauna un ļoti noderīga informācija ne tikai darbam, bet arī personīgajai dzīvei. Pasniedzējas stāstījums ļauj visu pārdomāt un celt pašapziņu, liek paskatīties uz lietām no cita skatu punkta. Paldies! /Anita Kancāne/
  • Pasniedzējas stāstījums bija labi saprotams, uzstājās pārliecinoši. /Līga Luca/
  • Viss bija perfekti! Gribas turpinājumu un padziļinātu informāciju. /Olga Semova/

Aizvērt

Pieteikuma anketa