LV | RU

Praktiskais seminārs „Aktualitātes lietvedībā”

PaperworkVai zināji, ka dokumentam nav juridiska spēka, ja tas ir nepareizi noformēts un, ja tajā nav kaut viens no obligātajiem rekvizītiem?

 

Mācību centrs Hansa Training piedāvā apmeklēt praktisko semināru „Aktualitātes lietvedībā”, kas notiks 2 dienas mācību centra telpās Kr. Valdemāra 4, Rīgā.

 

Seminārā apgūsiet: aktuālās izmaiņas un jaunumus nozarē, nostiprināsiet teorētiskās zināšanas lietvedības darbā un papildināsiet praktiskās iemaņas pareizu dokumentu izveidē, kā arī uzzināsiet par aktuālajām izmaiņām normatīvajos dokumentos un iemācīsieties apgūtās zināšanas pielietot ikdienas darbā.

 

Seminārā apskatāmās tēmas:

1. Dokumenta juridiskais spēks.
1.1. Rekvizīti, kas nodrošina fiziskas personas dokumenta juridisko spēku.
1.2. Rekvizīti, kas nodrošina juridiskas personas dokumenta juridisko spēku.

 

2. Ministru kabineta 28.09.2010. noteikumu Nr. 916 „Dokumentu izstrādāšanas un noformēšanas kārtība” prasības dokumentu izstrādāšanā un noformēšanā.
2.1. Vispārīgās prasības dokumentu izstrādāšanā un noformēšanā.
2.2. Pārvaldes dokumentu tehniskā un teksta noformēšana.
2.3. Pārvaldes dokumentu rekvizīti un to noformēšana.

 

3. Praktiskie darbi pārvaldes dokumentu izstrādē un noformēšanā.

 

PASNIEDZĒJS

Daina VerečinskaDaina Verečinska – ieguvusi Profesionālo bakalaura grādu uzņēmējdarbības vadībā Biznesa augstskolā ”Turība”. Regulāri pilnveido savas zināšanas un prasmes, apmeklējot seminārus lietvedības un personāla vadības jomā. Strādājusi par vecāko lietvedi, bet pašlaik – par personāla speciālisti Rīgas Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā. Enerģiska pasniedzēja ar 9 gadu pieredzi lietvedībā palīdzēs apgūt pat vissarežģītākās tēmas un ieinteresēs ikvienu klausītāju.

 

 

 

 

 

Semināra norise: 2 dienas (8 ak.st.), no 18.00 – 21.15 mācību centrā Hansa Training Kr. Valdemāra 4, Rīgā.

 

Semināra cena: 87,00 EUR.
Cenā iekļautas 2 mācību dienas (8 ak.st.), apjomīgi mācību materiāli, iegūtās zināšanas apstiprinoša apliecība, kafijas un augļu pauzes.

 

 

Papildinformācija: tālr. 66100630, mob. 20844488 vai e-pasts: info@hansatraining.lv

Pieteikuma anketa

captcha