LV | RU

Goda ģimenes apliecības “3+ Ģimenes karte” īpašniekiem atlaide 20% Hansa Training mācību pakalpojumiem

600x400

Vēlamies dalīties ar priecīgu jaunumu, ka klientiem draudzīgākais mācību centrs Hansa Training ir pievienojies valsts veidotas atbalsta programmas daudzbērnu ģimenēm “Latvijas goda ģimene” atbalstītāju pulciņam.

 

Piedāvājam iespēju Goda ģimenes apliecības “3+ Ģimenes karte” īpašniekiem apmeklēt mūsu kursus un seminārus ar atlaidi 20% apmērā (no pamatcenas)!

 

Ģimene mums visiem ir svarīga un nepieciešama vieta, kur katrs varam saņemt tuvinieku rūpes un gādību, justies mīlēts, pasargāts, saprasts un pieņemts. Tāpēc cienīsim un atbalstīsim Latvijas ģimenes, un īpaši tās, kur aug trīs un vairāk bērni.

 

Būsiet laipni gaidīti mūsu mācību centrā!
Zināšanas ir nenovērtējama bagātība, kas Jums palīdzēs ne tikai veidot savu karjeru un izaugsmi, bet arī gudri audzināt bērnus un rūpēties par viņu labklājību.

 

Latvijas Goda ģimenes apliecība “3+ Ģimenes karte” ir valsts veidota atbalsta programma daudzbērnu ģimenēm, kas reizē kalpo arī kā apliecinošs dokuments tam, ka ģimenē aug trīs un vairāk bērni vecumā līdz astoņpadsmit gadiem, kā arī pilngadīgas personas līdz 24 gadiem, ja tās iegūst vispārējo, profesionālo vai augstāko izglītību. Šīs kartes īpašniekiem ir iespēja saņemt atlaides, izmantojot pakalpojumus, kurus piedāvā valsts un privātie uzņēmumi Latvijā.

 

http://www.godagimene.lv/

250x250