LV | RU

Grāmatvedības padziļinātais kurss – 20. janvārī

Gramatvediba_lielaJebkurai biznesa sfērai ir nepieciešama grāmatvedība, tikai ciešā sadarbībā uzņēmējdarbībai ar grāmatvedību ir iespējams realizēt nospraustos mērķus. Tas nozīmē, ka grāmatveži būs vajadzīgi vienmēr, un tieši tādēļ tā ir viena no populārākajām profesijām pasaulē. Grāmatveža profesija mūsdienās pelnīti tiek uzskatīta par ļoti pieprasītu un labi atalgotu amatu.

 

Piedāvājam Jums apmeklēt Grāmatvedības padziļināto kursu, kas notiks no 20.01.2018. – 03.03.2018. mācību centrā Hansa Training, Kr. Valdemāra 4, Rīgā.

 

Šie kursi paredzēti grāmatvežiem, kuri vēlas papildināt zināšanas par izvēlētās profesijas niansēm, saņemt atbildes uz aktuāliem grāmatvedības jautājumiem, iepazīties ar likumdošanas izmaiņām, mācīties pieņemt lēmumus dažādās finansu situācijās un apgūt nodokļu optimizēšanas paņēmienus uzņēmumā.

 

Mūsu profesionālā pasniedzēja apmācīs Jūs produktīvam un patstāvīgam darbam uzņēmumā, piedāvājot visas grāmatvedim papildus nepieciešamās zināšanas, lai mūsdienu ekonomiskajos apstākļos uzņēmums varētu turpināt veiksmīgi darboties. Apmācību kurss ir veidots, balstoties uz praktiskiem piemēriem, izmantojot reālas dzīves situācijas un ņemot vērā aktuālākās izmaiņas nodokļu politikā.

 

PROGRAMMĀ

Grāmatvedību reglamentējošie normatīvie akti, pamatlīdzekļu uzskaite, finanšu un operatīvais līzings, krājumu uzskaites metodes, krājumu reģistri, darba algas aprēķins, ar samaksu saistīto nodokļu aprēķins, nepieciešamo atskaišu sagatavošana saistībā ar darba algas aprēķiniem, debitoru un kreditoru saistību uzskaite, būtiskākās izmaiņas nodokļu likumdošanā, „dienesta auto” aplikšana ar nodokļiem, PVN uzskaites aktuālie jautājumi, uzskaite Eiropas Savienībā, PVN deklarācijas aizpildīšana, UIN uzskaites izmaiņas, atliktā nodokļa aprēķināšana un uzskaite, gada pārskata sastādīšanas procedūras, iepriekšējo periodu kļūdu labošana, gada pārskata sastāvdaļu izveidošana.

 

PASNIEDZĒJS

Maira_BebereMaira Sokolova - Profesionāla grāmatvede ar vairāk kā astoņu gadu darba pieredzi. Strādājusi grāmatvedības pakalpojumu uzņēmumā, kurā tiek apkalpotas gan SIA, gan biedrības, Z/S un pašnodarbinātie. Strādājusi AS “Cēsu alus” un SIA “Pūce-GP” par galveno grāmatvedi. Pieredzējusi Eiropas Savienības fondu projektu rakstītāja un projektu grāmatvede. Pasniedz dažādus seminārus un kursus grāmatvedības jomā, labprāt organizē un vada dažādus pasākumus. Lekcijas vada, ņemot piemērus no praktiskās pieredzes darbā ar klientiem. Interesanti, saistoši un atraktīvi palīdzēs apgūt vissarežģītākos grāmatvedības jautājumus. Ieguvusi bakalaura grādu Finanšu vadībā.

 

 

KURSU NORISE: sestdienās, no plkst. 10.00 – 16.00 mācību centrā Hansa Training Kr. Valdemāra 4, Rīgā.

 

KURSU CENA: 370,00 EUR. 
Cenā iekļauts 2 mēnešu kurss (60 akadēmiskās stundas), 7 nodarbības, apjomīgi mācību materiāli, Jūsu zināšanas apstiprinoša apliecība, kafijas un augļu pauzes.

 

IZDEVĪGI!

 

Izvēloties komplektu Grāmatvedības kursi iesācējiem + Grāmatvedības padziļinātais kurss = 668,00 EUR vietā tikai 590,00 EUR!*

 

Izvēloties komplektu Grāmatvedības padziļinātais kurss + Profesionālā angļu valoda grāmatvežiem = 595,00 EUR vietā tikai 515,00 EUR!*

 

 

 *Komplekta summa nesummējas ar citām akcijām/atlaidēm!

 

 

Papildinformācija: tālr. 66100630, mob. 20844488 vai e-pasts: info@hansatraining.lv

Atsauksmes

  • Kursos ieguvu jaunas un praktiskas zināšana, kas ļaus attīstīties tālāk grāmatvedības jomā. Pasniedzēja ir zinoša un ar pozitīvu attieksmi. /Zane Urkauska/
  • Pasniedzēja zinoša, laipna un pretimnākoša. Spēj sniegt atbildes uz jautājumiem, kuri rodas darba gaitā. /Aija Zankovska/
  • Manuprāt, tā ir veiksme mācīties pie tik zinošas pasniedzējas! /Inga Upeniece/
  • Super! Pasniedzēja vienkārši lieliska un zinoša. /Ieca Kreicberga/

Aizvērt

Pieteikuma anketa

captcha