LV | RU

Grāmatvedības kursi iesācējiem (sestdienās) – 20. janvārī

11058089_543583832457988_5390277268617948208_oJebkurai biznesa sfērai ir nepieciešama grāmatvedība, tikai ciešā sadarbībā uzņēmējdarbībai ar grāmatvedību ir iespējams realizēt nospraustos mērķus. Tas nozīmē, ka grāmatveži būs vajadzīgi vienmēr, un uzsākot darbu, Jums vienmēr būs iespējas profesionālai un karjeras izaugsmei. Grāmatveža profesija mūsdienās pelnīti tiek uzskatīta par ļoti pieprasītu un labi atalgotu amatu.

 

Mācību centrs Hansa Training piedāvā Jums apmeklēt Grāmatvedības kursus iesācējiem, kas notiks no 20.01.2018. – 07.04.2018. Hansa Training mācību centrā Kr. Valdemāra 4, Rīgā.

 

MĀCĪBU MĒRĶIS

Sagatavot 3. profesionālās kvalifikācijas līmeņa grāmatvežus.

 

Šie kursi paredzēti gan tiem, kuri vēlas savu nākotni saistīt ar grāmatveža profesiju, gan arī uzņēmējiem un vadītājiem, kam nepieciešamas zināšanas, kas palīdzēs pareizi plānot un virzīt finanses, kā arī izprast grāmatvedības procesus uzņēmumā. Mūsu profesionālā pasniedzēja apmācīs Jūs patstāvīgam darbam mazos un vidējos uzņēmumos, piedāvājot bilancspējigam grāmatvedim nepieciešamās pamatzināšanas un iemācot sagatavot uzņēmuma gada pārskatus.

 

Kursu laikā Jūs iegūsiet zināšanas patstāvīgam darbam ar grāmatvedības programmu „Tildes Jumis”, kā arī saņemsiet bezmaksas programmu „Tildes Jumis Mini”!

 

PROGRAMMĀ

Uzņēmuma grāmatvedība; Nodokļu sistēma LR; Divkāršā ieraksta sistēma; Grāmatvedības formas;
Saimnieciskie darījumi; Ilgtermiņa ieguldījumi; Apgrozāmie līdzekļi; Kapitāla uzskaite; Uzkrājumi;
Darba samaksas aprēķins; Darba likums; Saistību uzskaite; Īstermiņa un ilgtermiņa saistības; Gada pārskats.

 

Programmas apguvēji spēs reģistrēt saimnieciskos darījumus, sastādīt kontu apgrozījuma pārskatu, sastādīt bilances un peļņas vai zaudējuma aprēķinu, novērtēt uzņēmuma līdzekļus un saistības, sastādīt mēneša un gada finanšu pārskatus un izveidot uzņēmuma ienākuma nodokļa deklarācijas, piemērot divkāršo kontu ieraksta metodi, veikt uzņēmuma līdzekļu inventarizāciju, aprēķināt nodokļus.

 

Apmācību kurss ir veidots, balstoties uz praktiskiem piemēriem, izmantojot reālas dzīves situācijas un ņemot vērā aktuālākās izmaiņas nodokļu politikā.

 

PASNIEDZĒJS

Maira_Sokolova Maira Sokolova – Profesionāla grāmatvede ar vairāk nekā astoņu gadu darba pieredzi. Strādājusi grāmatvedības pakalpojumu uzņēmumā, kurā tiek apkalpotas gan SIA, gan biedrības, Z/S un pašnodarbinātie. Strādājusi AS “Cēsu alus” un SIA “Pūce-GP” par galveno grāmatvedi. Pieredzējusi Eiropas Savienības fondu projektu rakstītāja un projektu grāmatvede. Pasniedz dažādus seminārus un kursus grāmatvedības jomā, labprāt organizē un vada dažādus pasākumus. Lekcijas vada, ņemot piemērus no praktiskās pieredzes darbā ar klientiem. Interesanti, saistoši un atraktīvi palīdzēs apgūt vissarežģītākos grāmatvedības jautājumus. Ieguvusi bakalaura grādu Finanšu vadībā.

 

 

 

 

KURSU NORISE: sestdienās no plkst. 10.00 – 16.00 Hansa Training mācību centrā Kr. Valdemāra 4, Rīgā.

 

 

KURSU CENA: 298,00 EUR. 
Cenā iekļauts 3 mēnešu kurss (96 akadēmiskās stundas), 12 praktiskās mācību dienas, “Tildes Jumis Mini” programma uz mācību centra nodrošinātiem datoriem, apjomīgi mācību materiāli, Jūsu zināšanas apstiprinoša apliecība, kafijas un augļu pauzes. Individuāla pieeja katram kursa dalībniekam saņemot atbildes uz interesējošiem jautājumiem gan kursa laikā, gan pēc mācību programmas apgūšanas. 

 

IZDEVĪGI!

Izvēloties komplektu Grāmatvedības kursi iesācējiem + Perfekto biroja vadītāju kursi = 492,00 EUR vietā tikai 406,00 EUR!*

 

Izvēloties komplektu Grāmatvedības kursi iesācējiem + Grāmatvedības padziļinātais kurss = 668,00 EUR vietā tikai 590,00 EUR!*

 

Izvēloties komplektu Grāmatvedības kursi iesācējiem + Profesionālā angļu valoda grāmatvežiem = 523,00 EUR vietā tikai 443,00 EUR!*

 

*Komplekta summa nesummējas ar citām akcijām/atlaidēm!

 


 

 

Papildinformācija: tālr. 66100630,  20844488 vai e-pasts: info@hansatraining.lv

Pieteikuma anketa

captcha