LV | RU
Loading Notikumi

« All Notikumi

  • Šis notikums ir pagājis.

Seminārs “Jauna izpratne par partnerību. Laimīgu attiecību noslēpumi”

14/08/2019 @ 10:00 - 16:00

Seminārs “Jauna izpratne par partnerību. Laimīgu attiecību noslēpumi” – 14. augustā

Mēs pieņemam, ka ikviens cilvēks grib būt laimīgs. Un arī otram vēl labu. Atšķirīga ir tikai izpratne – ko tas katram nozīmē un kā to sasniegt.

Vīrieši un sievietes nav un nevar būt vienādi. Gan visi kopā, gan katrs individuāli. Tāpēc soļi ceļā uz abpusēji laimīgām attiecībām ir: saprast, ka otrs domā, jūt un kā izprot dzīvi no sava skatu punkta, atzīt, ka viņam uz to ir tiesības, un atrast kopīgos saskares punktus.

Mācību centrs Hansa Training piedāvā Jums apmeklēt semināru “Jauna izpratne par partnerību. Laimīgu attiecību noslēpumi”, kas notiks 14. augustā no plkst. 10.00 – 16.00 mācību centra telpās Raiņa bulvārī 2-3, Rīgā.

Semināra galvenais mērķis ir palīdzēt saprast savu partneri, veidot izpratni, kāpēc esam tādās attiecībās, kādās esam, vai kādēļ nevaram atrast sev partneri.

Semināra pamatā ir Spirāles Dinamika – jauna, bet pamatotu atzinību ieguvusi sociāli psiholoģiska metode, kas ļauj modelēt indivīda un dažādu sabiedrības grupu attīstību. Tajā skaitā vīrieša un sievietes attiecības dažādos Spirāles Dinamikas līmeņos.

Seminārā runāsim par:

vienu no jaunākajām cilvēces attīstības teorijām, kas dod pieeju jaunam informācijas līmenim, kā arī dod skatījumu uz iespējamo attīstības virzienu;
vīrieša un sievietes attiecību attīstību dažādos līmeņos;
to, kā saprast sevi, un vai drīkst atmest savas kādreizējās pārliecības;
kāds partneris/-re nepieciešams tieši man? kā tādu satikt?

Semināra norise: 1 mācību diena, 14. augustā no plkst. 10.00 līdz 16.00 mācību centrā Hansa Training Raiņa bulvārī 2-3, Rīgā.

Semināra cena: 72,00 EUR.

Cenā iekļauta 1 mācību diena, mācību materiāli, iegūtās zināšanas apstiprinoša apliecība, kafijas pauzes.

 

Papildinformācija un pieteikšanās – klikšķiniet šeit!

 

Detaļas

Datums:
14/08/2019
Laiks:
10:00 - 16:00