LV | RU
Notikumu Ielādēšana

« Visi Notikumi

  • Šis notikums ir pagājis

Seminārs ”Betona konstrukcijas saskaņā ar LVS EN 13670. Būvniecības procesi un būvuzraudzība.”

14/02/2018 @ 10:00 - 15:00

Seminārs “Betona konstrukcijas saskaņā ar LVS EN 13670. Būvniecības procesi un būvuzraudzība. Eirokodeksu un standartu lietošana darbu izpildei” – 14. februārī 

Padziļinātais seminārs par betona konstrukcijām saskaņā ar LVS EN 13670 “Betona konstrukciju un alumīnija konstrukciju izgatavošana” ir turpinājums šī brīža aktuālajai būvniecības nozares tēmai – Eirokodeksi un standarti būvniecībā un būvuzraudzībā.

Ņemot vērā lielo interesentu skaitu, sagatavots īpašs kursa modulis par eirokodeksu un standartu prasībām attiecībā uz betona konstrukcijām.

Latvijas būvnormatīvi nosaka, ka būvniecībā un būvuzraudzībā obligāti piemērojami Eirokodeksi un to saimes standarti. LVS EN 13670 standarts nosaka specifiskas prasības tieši betona konstrukcijām. Kādas tad ir galvenās prasības? Kādi ir galvenie kritēriji betona konstrukciju būvniecības procesos un būvuzraudzībā? Kā darbosies standarta LVS EN lietošana praksē objektā?

Par to visu uzzināsiet seminārā “Betona konstrukcijas saskaņā ar LVS EN 13670. Būvniecības procesi un būvuzraudzība. Eirokodeksu un standartu lietošana darbu izpildei”, ko vadīs praktizējošs būvdarbu vadītājs un būvuzraugs.

Semināra mērķauditorija – visas betona konstrukciju būvniecības procesos iesaistītās puses, – būvdarbu vadītāji, būvuzraugi, būvinženieri, būvinspektori un pasūtītāja pārstāvji.

Ieguvumi no semināra – padziļinātas zināšanas par betona konstrukciju standartu LVS EN 13670, tā vietu eirokodeksu saimē, prasībām un pielietojumu būvniecības procesos un būvuzraudzībā. Kursā paredzēta dalībnieku aktīva iesaistīšanās – diskusijas, praktisku piemēru izskatīšana.

SEMINĀRA NORISE: 2018. gada 14. februārī no plkst. 10:00 līdz 15:00 mācību centrā Hansa Training Kr. Valdemāra 4, Rīgā.

SEMINĀRA CENA: 93,00 EUR.

Cenā iekļautas kafijas pauzes, vērtīgi mācību materiāli un mācību apguvi apliecinošs sertifikāts.

SEMINĀRA APMEKLĒJUMS DOD KVALIFIKĀCIJAS PUNKTUS BŪVPRAKSES SERTIFIKĀTA IEGŪŠANAI UN SERTIFICĒTO BŪVSPECIĀLISTU PRAKSES UZRAUDZĪBAI

 

Papildinformācija un pieteikšanās – klikšķiniet šeit!

Detaļas

Datums:
14/02/2018
Laiks:
10:00 - 15:00