LV | RU
Notikumu Ielādēšana

« Visi Notikumi

  • Šis notikums ir pagājis

Microsoft Project 2. līmenis – gudram lietotājam

12/10/2017 @ 09:00 - 17:00

Microsoft Project 2. līmenis – gudram lietotājam – 12. oktobrī

Mācību centrs Hansa Training piedāvā Jums apmeklēt datorkursus Microsoft Project 2. līmenis – gudram lietotājam, kas notiks 2017. gada 12. oktobrī mācību centra telpās Kr. Valdemāra 4, Rīgā.

MĀCĪBU MĒRĶIS
Apgūt zināšanas, prasmes un iemaņas, lai spētu ievadīt datus un vieglāk un precīzāk saplānot vairāku savstarpēji saistītu projektu termiņus, resursus un izmaksas, kontrolēt un koriģēt projektu realizācijas gaitu, izmantojot programmu MS Project.

MĒRĶGRUPA
Cilvēki, kuri vēlas iemācīties veidot vairāku savstarpēji saistītu projektu tehniskos plānus un sekmīgi realizēt šos projektus, lai veiktu savus pienākumus, paaugstinātu darba efektivitāti un produktivitāti.

PRIEKŠNOSACĪJUMI
Lai veiksmīgi apgūtu šajā kursā sniegtās zināšanas, izveidotu savas prasmes un iemaņas dokumentu veidošanā un noformēšanā, jums jāprot izmantot personālais dators, jābūt atbilstošām iemaņām vienkāršu projektu plānošanā ar MS Project un jāizprot projektu vadības būtība.

KURSA NORISE: 1 mācību diena no 9.00 – 17.00 Hansa Training mācību centrā Kr. Valdemāra 4, Rīgā.

KURSA CENA: 95,00 EUR. Cenā iekļauta 1 mācību diena, apjomīgi mācību materiāli, Jūsu zināšanas apstiprinošs sertifikāts un kafijas pauzes.

 

Papildinformācija un pieteikšanās – klikšķiniet šeit! 

Detaļas

Datums:
12/10/2017
Laiks:
09:00 - 17:00