LV | RU
Loading Notikumi

« All Notikumi

  • Šis notikums ir pagājis.

Microsoft Project 1. līmenis – iesācējiem

21/05/2019 @ 09:00 - 17:00

Microsoft Project 1. līmenis – iesācējiem – 21. maijā

Mācību centrs Hansa Training piedāvā Jums apmeklēt datorkursus Microsoft Project 1. līmenis – iesācējiem, kas notiks 21. un 22. maijā mācību centra telpās Kr. Valdemāra 4, Rīgā.

MĀCĪBU MĒRĶIS
Apgūt zināšanas, prasmes un iemaņas, lai spētu ievadīt datus un vieglāk un precīzāk saplānot sava projekta termiņus, resursus un izmaksas, izmantojot MS Project.

MĒRĶAUDITORIJA
Cilvēki, kuri vēlas iemācīties veidot projekta tehniskos plānus ar programmas MS Project palīdzību, lai veiktu ikdienas pienākumus un paaugstinātu sava darba efektivitāti un produktivitāti.

PRIEKŠNOSACĪJUMI
Lai veiksmīgi apgūtu šajā kursā sniegtās zināšanas, izveidotu savas prasmes un iemaņas dokumentu veidošanā un noformēšanā, jums jāprot izmantot personālais dators, jābūt pamatiemaņām Word un Excel lietošanā un jāizprot projektu vadības pamatjēdzieni. Apmācības notiks uz Jūsu personīgā datora ar MS Project programmu!

KURSA NORISE: 2 mācību dienas no 9.00 – 17.00 Hansa Training mācību centrā Kr. Valdemāra 4, Rīgā. Pirmā diena – darbs ar pasniedzēja doto piemēru. Otrā diena – sava projekta plāna izstrādāšana.

KURSA CENA: 168,00 EUR. Cenā iekļautas 2 mācību dienas, apjomīgi mācību materiāli, Jūsu zināšanas apstiprinošs sertifikāts un kafijas pauzes.

 

Papildinformācija un pieteikšanās – klikšķiniet šeit!

Detaļas

Datums:
21/05/2019
Laiks:
09:00 - 17:00