LV | RU

Microsoft Project 2.līmenis – gudram lietotājam

 

projekti un datori„No klausīšanās un skatīšanās neviens neko nav iemācījies. Iemācīties var tikai pašam darot! Un nodarbībās mēs paši darīsim daudz!”
/M. Valters/

 

Mācību centrs Hansa Training piedāvā Jums apmeklēt datorkursus Microsoft Project 2. līmenis – gudram lietotājam, kas notiks mācību centra telpās Raiņa bulvārī 2-3, Rīgā.

 

MĀCĪBU MĒRĶIS
Apgūt zināšanas, prasmes un iemaņas, lai spētu ievadīt datus un vieglāk un precīzāk saplānot vairāku savstarpēji saistītu projektu termiņus, resursus un izmaksas, kontrolēt un koriģēt projektu realizācijas gaitu, izmantojot programmu MS Project.

 

MĒRĶGRUPA
Cilvēki, kuri vēlas iemācīties veidot vairāku savstarpēji saistītu projektu tehniskos plānus un sekmīgi realizēt šos projektus, lai veiktu savus pienākumus, paaugstinātu darba efektivitāti un produktivitāti.

 

PRIEKŠNOSACĪJUMI
Lai veiksmīgi apgūtu šajā kursā sniegtās zināšanas, izveidotu savas prasmes un iemaņas dokumentu veidošanā un noformēšanā, jums jāprot izmantot personālais dators, jābūt atbilstošām iemaņām vienkāršu projektu plānošanā ar MS Project un jāizprot projektu vadības būtība.

 

IEGUVUMI
Jūs spēsiet:
Izveidot reālus savstarpēji saistītu projektu gaitas, termiņu un resursu plānus.
Kontrolēt un koriģēt savu projektu norisi.
Ticami noteikt sava projekta izmaksas.
Izmantot iepriekšējās iestrādes jaunos projektos.

 

PASNIEDZĒJS

Martins_ValtersMārtiņš Valters – pieredzējis praktisko treniņu un kursu pasniedzējs, vada dažādas ar projektu vadību, uzņēmumu vadību un datorprogrammu apguvi saistītas apmācības kopš 2001. gada.
Guvis nenovērtējamu pieredzi, apgūstot darbu ar datoru pašmācības ceļā jau 90-tajos gados, izveidojot savu datortirdzniecības biznesu un sniedzot konsultācijas darbam ar datoru iestādēs un uzņēmumos, kuri datorus iegādājās. Vēlāk datorzināšanas izmantojis savā darba ikdienā, kā arī nodevis tās tūkstošiem augstskolu studentu.
Ieguvis Ekonomikas un Vadības akadēmijas AFW (Vācija) sertifikātu projektu vadīšanas tālmācības kursa pasniegšanā, savas zināšanas papildinājis dažādos kursos un semināros.
LU Sociālo zinātņu maģistrs sabiedrības vadībā, vadības zinību doktorants. Vairāku grāmatu un publikāciju autors. Ilggadēja pieredze Latvijas Valsts agrārās ekonomikas institūta izpilddirektora amatā.
Izstrādājis un vadījis projektu vadības kursu programmas Latvijas augstskolās un vadošajos mācību centros, tajā skaitā starptautiski sertificētas.
Ļoti komunikabls, atsaucīgs pasniedzējs, kas palīdzēs jums apgūt datoru kā instrumentu jūsu mērķu sasniegšanai. Lasīt vairāk>

 

 

KURSA NORISE: 1 mācību diena no 9.00 – 17.00 mācību centrā Hansa Training Raiņa bulvārī 2-3, Rīgā.

 

KURSA CENA: 105,00 EUR
Cenā iekļauta 1 mācību diena, apjomīgi mācību materiāli, Jūsu zināšanas apstiprinošs sertifikāts un kafijas pauzes.

 

 

PROGRAMMA

1. Savstarpēji saistītu projektu plānošana
Koplietošanas resursu izmantošana
Apakšprojektu apvienošana Kopējā plānā.

 

2. Projekta plānu aktualizēšana un izpildes kontrole
Datu par faktisko izpildi ievadīšana
Plāna un faktiskā stāvokļa vizualizācija
Uzdevumu filtrēšana
Noviržu no plāna identificēšana
Ziņojumu sagatavošana
Plāna koriģēšana.

 

3. Projektu plānu atkārtota izmatošana
Šablonu veidošana
Šablonu izmantošana.

 

4. Sadarbība ar citiem lietotājiem
Failu aizsardzība un piekļuves ierobežošana
Failu koplietošana.

 

5. Projekta datu izmantošana citās lietojumprogrammās
Eksports uz Excel
Imports no Excel
Saglabāšana *.pdf un citos formātos.

 

 

 

Papildinformācija: mob. tālr. 20844488 vai e-pasts: info@hansatraining.lv

Pieteikuma anketa