LV | RU

Datorgrafika: Corel Draw pamatkurss

 

corel draww2Vēlaties apgūt jaunu datorprogrammu un iemācīties izveidot interesantus un dinamiskus zīmējumus? Apmeklējiet Corel Draw pamatkursu!

 

Kursā iegūtās zināšanas un iemaņas būs noderīgas grāmatu vāku maketēšanai, veidlapu noformēšanai, vizītkaršu, atklātņu un logotipu izveidei. Šīs iemaņas varēsiet izmantot gan darba vajadzībām, gan privāti.

 

 

Mācību centrs Hansa Training piedāvā Jums apmeklēt Corel Draw pamatkursu, kas notiks Hansa Training mācību centrā, Kr. Valdemāra 4, Rīgā.

 

 

Kurss paredzēts: visiem, kuri vēlas iemācīties strādāt ar vektorgrafiku, radot skaistus attēlus. To apgūt var ikviens, jo tas nav sarežģīti, bet gan aizraujoši. Vienīgais nosacījums – nepieciešamas pamatprasmes darbā ar datoru.

 

Ieguvumi: kursa laikā iegūsiet pamatzināšanas un pamatiemaņas darbā ar datoru CorelDraw programmā – prasmes patstāvīgi uzsākt darbu CorelDraw programmā, uzstādīt darba vides mērogu, izveidot jaunu dokumentu, strādāt ar grafiskajiem elementiem, zīmēt līnijas un figūras, rakstīt tekstu un strādāt ar attēliem.

 

PASNIEDZĒJS

Laine_UzulenaLaine Uzulēna – datordizainere ar augstu kvalifikācijas līmeni un pieredzi reklāmas un poligrāfijas jomā. 2014. gadā ieguvusi Humanitāro zinātņu maģistra mākslās akadēmisko grādu. 2009. gadā ieguvusi Profesionālo Bakalaura grādu mākslā un datordizainera kvalifikāciju (atbilst 5. profesionālās kvalifikācijas līmenim). Aktīvi un radoši darbojas EKO dizaina jomā, regulāri pilnveido savas zināšanas un prasmes, strādā dizaineru apvienībā IBIO union.

 

 

 

 

 

 

Kursa norise: mācības notiks pirmdienās, trešdienās un piektdienās no 18.00 – 20.30 Hansa Training mācību centrā Kr. Valdemāra 4, Rīgā.

 

Kursa cena: 247,00 EUR.
Cenā iekļauts 1 mēneša kurss (36 akadēmiskās stundas), apjomīgi mācību materiāli, Jūsu zināšanas apstiprinoša apliecība, kafijas un augļu pauzes.

 

 

PROGRAMMA

Vektorgrafikas un rastra grafikas atšķirības. Corel Draw darba virsmas instrumenti (Property bar).

 

Programmas logs un instrumentu panelis. Instruments Pick Tool. Komandkartes Tools- Options pamatuzstādījumi. Noslēgto objektu kontūru izveidošana un rediģēšana.

 

Darbs ar galvenajiem Corel Draw instrumentiem (Rectangle tool, Elipse tool, Zoom tool, hand tool, Press hand tool).

 

Darbs ar galvenajiem Corel Draw instrumentiem (Bezier Tool, Outline tool, Fill tool, Artistic text, Paragraph text).

 

Objetu izvietošanas veidi. (Arrange- order. arrange – group, ungroup, komandas view- grid and ruller setup). Objektu apvienošana un sagrupēšana.

 

Objetu izvietošanas veidi. (Objektu piesaiste un izlīdzināšana (View gidelines setup-palīglīniju uzstādīšana, komandas align and distribute).

 

Gatavu objektu ievietošana dokumentā. Komanda Insert- Charaster, Komanda Import. Pargraph text, Darbs ar rindkopu tekstu.

 

Gatavu objektu ievietošana dokumentā. Bitmaps. Darbs ar attēliem. Vektor objekta pārvēršana rastra objektā. Attēlu imports.

 

Dažādas formas objekti. Iespējas izmainīt objekta formu, instruments shape tool, darbs ar līknēm. Instruments Bezier tool, Basic shapes tool bar, Poligon Tool bar.

 

Dažādas formas objekti. Iespējas izmainīt objekta formu. Artistic text. Fit Text to Path, Interactive Distortion Tools. Komandas Combine, Break Apart, Shaping.

 

Objektu noformēšanas iespējas. Fill tool, Outline tool, Eyedropper Tool. Effects Tool. Interactive effects Tool.

 

Objektu noformēšanas iespējas. Corel Draw failu saglabāšana un eksports.

 

 

 

Papildinformācija: tālr. 66100630, mob. 20844488 vai e-pasts: info@hansatraining.lv

Pieteikuma anketa

captcha