LV | RU

Daina Stabulniece

Daina_Stabulniece

Profesionāla galvenā grāmatvede, pasniedzēja, dažādu mācību materiālu un publikāciju autore. Galvenās grāmatvedes amatā strādājusi vairāk nekā 20 gadus. Pašlaik galvenā grāmatvede SIA „Retroteks”, kā arī sniedz grāmatvedības pakalpojumus kā pašnodarbināta persona. 

Ieguvusi augstāko izglītību vairākās jomās – grāmatvedībā, biroja vadībā, kā arī uzņēmējdarbības juridiskā konsultanta kvalifikāciju. Savas zināšanas regulāri papildina kvalifikācijas paaugstināšanas kursos.
Pārzina dažādu uzņēmējdarbības veidu grāmatvedību, Starptautiskos grāmatvedības standartus, LR likumus un normatīvos aktus; uzskaiti grāmatvedībā ar ES un trešajām valstīm kā arī grāmatvedību ar ES fondu dažādiem finansējuma veidiem.
Daina savās darba gaitās ir likusi lietā savas teorētiskās zināšanas, papildinot tās ar daudzpusīgām praktiskām zināšanām – vadījusi grāmatvežu kolektīvu, strādājusi individuāli, savos amata pienākumos ietverot lietvedības un personālvadības pienākumus. Izstrādājusi grāmatvedības politiku un grāmatvedības kontroles sistēmu, sniedzot uzņēmuma vadībai priekšlikumus darba efektivitātes paaugstināšanai un nodokļu optimizācijai. Vadījusi dažādus grāmatvedības seminārus un kursus. Piedalījusies gada pārskata pārbaudē lielā komercsabiedrībā, kā arī vairākkārt veikusi iekšējo auditu komercsabiedrībās ar dažādiem uzņēmējdarbības veidiem.
Daina ir darbīga, komunikabla, savus pienākumus veic kārtīgi un savlaicīgi. Labprāt mācās un ātri apgūstu visu jauno. Patīk patstāvība, augsta noturība stresa situācijās. Organizēta un prasīga persona gan pret sevi, gan apkārtējiem.