LV | RU

Apmācība/treniņš “Uzņēmums – pievilcīgs darba devējs. Personāla vadības cilvēka zīmols”

Personāla atlase“Tavs zīmols ir tas, ko cilvēki par tevi saka, kad tu neesi telpā” /Džefs Bezoss, Amazon dibinātājs un izpilddirektors/.

 

Vai zinājāt, ka mūsdienās ir svarīgi ne tikai veidot uzņēmuma, produkta vai preces zīmolu, bet strādāt arī pie sava personīgā tēla – zīmola izveides? Uzņēmumam ir svarīgi būt pievilcīgam darba ņēmēju acīs. Tas ļauj piesaistīt labākos speciālistu savā nozarē. Sevišķi tas ir svarīgs nozarēs, kurās speciālistus ir grūti atrast un noturēt.

 

Mācību centrs “Hansa Training” piedāvā intensīvu apmācību/treniņu “Uzņēmums – pievilcīgs darba devējs. Personāla vadības cilvēka zīmols”, kas notiks mācību centra telpās Kr. Valdemāra 4, Rīgā.

 

 Apmācība paredzēta personāla vadītājiem, speciālistiem, uzņēmumu, nodaļu vadītājiem – jebkuram ar personāla vadību saistītam un ieinteresētam cilvēkam.

 

Treniņa gaitā ar daudzu praktisku uzdevumu un vingrinājumu palīdzību tiks iepazīts un pilnveidots Jūsu – kā spēcīga un mūsdienīga cilvēkresursu (HR) speciālista zīmols.

 

Treniņa tēmas:

 1. Ieguvumu, ko sniedz HR pievilcīgums
 2. Pasaulē labākas HR zīmola prakses
 3. Sava uzņēmuma un HR cilvēku zīmola noteikšana
 4. Kādēļ HR cilvēkam vajadzētu veidot savu zīmolu?
 5. Kļūdas sava personīgā zīmola veidošanas procesā.
 6. Sistēmas, kuras ir nozīmīgas uzņēmuma kā darba devēja pievilcībai:
  • Talantu vadības sistēma
  • Komunikācijas ar personālu
  • Personāla noturēšanas sistēma

 

 Pirms apmācības (pirms pirmās tikšanās klātienē) katrs dalībnieks saņems aizpildīšanai testu, pēc kura rezultātu izvērtēšanas tiks sastādīta un speciāli pielāgota treniņa apmācību metode un tēmas, ņemot vērā katra dalībnieka individuālo pienesumu grupai.

 

PASNIEDZĒJS

janis_roze

Jānis Roze – Biznesa psihologs ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi dažādu lekciju, semināru un treniņu vadīšanā un uzņēmumu konsultēšanā.
Vada daudzpusīgas lekcijas un seminārus: Ilgtspējīga organizācijas stratēģija, Aktīvā pārdošana, Personāla novērtēšana un motivācija, Integratīvā kreatīvā līderība, Komandas izveide un vadība, Organizācijas kultūras pārveide, Klientu piesaiste un attiecību uzturēšana, Kreativitātes un inovāciju veicināšana un ieviešana organizācijā, Starpkultūru komunikācija u.c.
Strādājis ar neskaitāmiem uzņēmumiem un iestādēm: starptautiekie – Bucher-Schörling, LatRosTrans, PricewaterhouseCoopers, LUKOIL, Euroscript Baltic u.c.; vietējie – Grandus, Remte, Dnet IT risinājumi, CityNet, Latvenergo, Avalon Hotel, Jelgavas pilsētas dome, Ogres novada pašvaldība un Latvijas bobsleja izlases komanda.
Piedalījies dažādos projektos, tostarp starptautiskajos, kuros veicis gan pētnieka pienākumus, gan vadījis mācības. Tāpat ir organizējis sadarbību ar ārvalstu partneriem, kā arī pārstāvējis Latviju ārvalstu tikšanās.
Ievērojama teorētiskā bāze un praktiskā pieredze, izzinot cilvēka potenciāla attīstību. Bijis jūras kājnieku komandieris. Psiholoģijas doktora zinātniskā grāda pretendents Latvijas Universitātē. Doktora disertācijas ietvaros pēta līderību, izmantojot paša izveidoto Vadītāja kreatīvās līderības testu, kā arī pasniedz kognitīvo psiholoģiju un dažādus ar organizācijas vadību saistītus kursus vairākās Latvijas augstskolās.

 

 

Apmācības/treniņa norise: 1 diena (4 ak.st.), no 16.30 – 19.45 mācību centrā Hansa Training Kr. Valdemāra 4, Rīgā.

 

Cena: 72,00 EUR.
Cenā iekļauta 1 mācību diena (4 ak.st.), apjomīgi mācību materiāli, iegūtās zināšanas apstiprinoša apliecība, kafijas un augļu pauze.

 

 

Papildinformācija: tālr. 66100630, 20844488 vai e-pasts: info@hansatraining.lv

Pieteikuma anketa

captcha