LV | RU

Apmācība/treniņš “Efektīva personāla atlase, izmantojot spēles elementus”

personala vadibas spelePersonāla atlase ir daudz vairāk nekā tikai prasmīga kandidātu datu bāzu izmantošana. Apkopojot pietiekami daudz informācijas un ievadot nepieciešamos atslēgas vārdus, šādu «atlasi» teorētiski varētu veikt jebkurš. Taču kā gūt pārliecību, ka izvēlētais kandidāts tiešām iekļausies jūsu uzņēmumā un ka viņam piemīt visas darba intervijā izklāstītās spējas?

 

Jauna darbinieka pieņemšana darbā ir ļoti nopietns lēmums – uzziniet, kā ar spēles elementu palīdzību personāla atlasi padarīt par efektīvu, aizraujošu un abpusēji patīkamu procesu!

 

Mācību centrs “Hansa Training” piedāvā apmācību/treniņu “Efektīva personāla atlase, izmantojot spēles elementus”, kas notiks mācību centra telpās Kr. Valdemāra 4, Rīgā.

 

Apmācība paredzēta personāla vadītājiem, speciālistiem, uzņēmumu, nodaļu vadītājiem – jebkuram ar personāla atlasi saistītam un ieinteresētam cilvēkam.

 

Treniņā jūs apgūsiet jaunas, mūsdienīgas metodes un iespējas, kā maksimāli efektīvi novērtēt kandidāta piemērotību Jūsu uzņēmuma izsludinātajai vakancei.

 

Treniņa tēmas:
1. Personāla atlase kā spēle:
– Spēles noteikumi,
– Spēles gaita,
– Spēles uzvarētājs.
2. Kā pārvērst personāla atlasi abām pusēm rezultatīvā spēlē.
3. Spēlējam domino ar atlases dalībniekiem – pareizais cilvēks pareizajā vietā un laikā.
4. Iespējamās neveiksmes un kļūdas personāla atlases spēles gaitā.
5. Kurš ir personāla atlases spēles uzvarētājs – personāla vadības cilvēks vai kandidāts?

 

PASNIEDZĒJA

anit_gaile Anita Gaile – biznesa trenere un konsultante, kas specializējas vadītprasmju attīstībā, personālvadības jautājumos un palīdz cilvēkiem iemācīties vadīt savas karjeras.
Vairāk nekā 10 gadu praktiska pieredze augsta līmeņa vadītāja amatā, atbildot par personālvadību AS Air Baltic Corporation, UK Foreign and Commonwealth office un AS Citadele banka. Anita šajos uzņēmumos bija atbildīga par organizācijas struktūras izveidi atbilstoši uzņēmuma mērķiem, talantu piesaistīšanu un noturēšanu, organizācijas kultūras maiņu un iekšējo zīmolvedību.
Profesionālā izglītība: Inteliģentas karjeras koučs (2015), Profesionāls pārmaiņu vadītājs (2011), Vadītājs kā koučs (2009). Zinātņu kandidāte, kas pēta modernās karjeras.
Autore izdevumiem “Špikeris vadītājam” (LV, EN, RU) un “Vadītāja Dienas Grāmata” (LV), kas ir kā praktiski palīginstrumenti vadītājam ikdienā. 

 

Apmācības/treniņa norise: 1 diena (4 ak.st.), no 17.15 – 20.30 mācību centrā Hansa Training Kr. Valdemāra 4, Rīgā.

 

Cena: 72,00 EUR.
Cenā iekļauta 1 mācību diena (4 ak.st.), apjomīgi mācību materiāli, iegūtās zināšanas apstiprinoša apliecība, kafijas un augļu pauze.

 

 

Papildinformācija: tālr. 66100630, 20844488 vai e-pasts: info@hansatraining.lv

Pieteikuma anketa