LV | RU

Angļu valodas kursi ar/bez priekšzināšanām

20120419150417_2Paver ceļu karjeras izaugsmei – apgūsti angļu valodu!

 

Mācību centrs Hansa Training piedāvā Jums uzlabot angļu valodas zināšanas trīs mēnešu kursos Iesācējiem un Vidējam līmenim.

 

Izmanto iespēju, piesakies un mācies mūsdienīgi!

 

 

Angļu valoda ar priekšzināšanām (vidējais līmenis)

Mācības notiek nelielās grupās, nodarbības 2 reizes nedēļā (30 nodarbības, 120 ak. st.) otrdienās un ceturtdienās no plkst. 18:00 – 21:15 Hansa Training mācību centrā, Kr. Valdemāra ielā 4, Rīgā.
Kursa cena: 356,00 EUR (Cenā iekļauts pirmskursa zināšanu līmeņa novērtējums, izdales materiāls, mācību grāmatas, kafijas pauzes, zināšanas apliecinošs sertifikāts).

 

 

Angļu valoda iesācējiem (bez priekšzināšanām)

Mācības notiek nelielās grupās, nodarbības 2 reizes nedēļā (30 nodarbības, 120 ak. st.) pirmdienās un trešdienās no plkst. 18:00 – 21:15 Hansa Training mācību centrā, Kr. Valdemāra ielā 4, Rīgā.
Kursa cena: 356,00 EUR (Cenā iekļauts pirmskursa zināšanu līmeņa novērtējums, izdales materiāls, mācību grāmatas, kafijas pauzes, zināšanas apliecinošs sertifikāts).

 

 

PASNIEDZĒJS

Irina_SmirnovaIrina Smirnova - pieredzējusi angļu valodas pasniedzēja un angļu/vācu/itāļu/krievu/latviešu valodu tulce/tulkotāja. Ieguvusi profesionālo bakalaura grādu Tehniskajā tulkošanā Rīgas Tehniskajā universitātē un Maģistra grādu uzņēmējdarbības vadībā Rīgas Starptautiskajā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolā. Papildus apguvusi angļu valodu Anglijā, izglītības iestādē „ASLA”, lietišķās psiholoģijas kursu, kā arī spāņu un norvēģu valodu kursus. Brīvi pārvalda angļu, vācu un itāļu valodas. Ir vairakkārt apmeklējusi Angliju kā angļu valodas studentu grupu vadītāja. Mīl savu darbu un uzskata, ka valodas ir atslēga uz pasauli.

 

 

Kursos tiek izmantotas jaunākās mācību metodes un Euro Talk interaktīvie valodu apguves diski (CD).
Dinamisks un mūsdienīgs mācību stils, komunikabla un mācīties motivējoša pasniedzēja, individuāls mācību plāns katram kursantam un katrai grupai, ņemot vērā individuālās vēlmes un prasības sasniegt konkrētus valodas līmeņus.

 

Mācību etapos tiek veiktas zināšanu pārbaudes un progresa testi. Kursa beigās studenti kārto eksāmenu, pēc kura nokārtošanas saņem apliecību par apgūto angļu valodas zināšanu līmeni.

 

Rezervējiet vietu laicīgi un pirmie 10 klienti dāvanā saņems patīkamas pārsteigumu balvas!

 

Plašāka informācija zvanot pa tālruni 66100630 vai rakstot uz e-pasta adresi info@hansatraining.lv

Atsauksmes

  • Labi pārdomāta metodika, nopietna pieeja, laba mācību grāmata un kvalitatīvi izdales matreāli. Nodarbības ļoti dinamiskas, interesantas. Paldies pasniedzējai! /Irina Romanova/
  • Ļoti mājīgi, jauka pasniedzēja. Liels apjoms ar mācību vielu, daudz mājasdarbu. Intreresanti spēļu vakari. /Eleonora Strukova/
  • Kursi ļoti labi organizēti, ļoti zinoša, atsaucīga pasniedzēja, ērtas telpas, patīkama vide. /Zane Zaķīte/

Aizvērt

Pieteikuma anketa

captcha