LV | RU

Angļu valodas intensīvais kurss vidējam līmenim (B 1.2)

celojumsIzmanto iespēju dinamiski, aktīvi un atraktīvi īsā laikā uzlabot angļu valodas zināšanas, un dodies savā sapņu ceļojumā!

 

Mācību centrs Hansa Training aicina apmeklēt ANGĻU VALODAS INTENSĪVOS KURSUS VIDĒJAM LĪMENIM (B 1.2), kas notiks 2 reizes nedēļā – pirmdien un trešdien no 18.15 – 20.45 mācību centra telpās Raiņa bulvārī 2-3, Rīgā.

 

Augsti kvalificēta pasniedzēja palīdzēs Jums apgūt angļu valodas zināšanas patīkamā, atbrīvotā gaisotnē, savā darbā izmantojot modernākās tehnoloģijas un jaunākās mācību metodes.

 

Kursu laikā tiks apgūtas sekojošas tēmas:

Iepazīšanās;
Ceļošana, vietas;
Karjera, pienākumi;
Veselība un darba vieta;
Atmiņa un miegs;
Izklaide, publiskie pasākumi;
Pasūtījumi un lietišķā komunikācija;
Vēsturiskie fakti, izgudrojumi;
Starptautiskas lietas, globālie uzņēmumi (tirgus līderi).
Apkārtēja vide, piesārņojums, dzīves apstākļi;
Sabiedrība;
Sports un sporta pasākumi;
Stress un eksāmeni;

Eseju rakstīšana;
Prezentācijas veidošana;
Grupu diskusijas;

Gramatika B1 līmenim.

 

KURSU NORISE: mācības notiek divas reizes nedēļā, pirmdien un trešdien no 18.15 – 20.45.
Vienas nodarbības ilgums ir 3 akadēmiskās stundas. Kursu ilgums ir 15 nodarbības jeb 45 akadēmiskās stundas. Kursa beigās studenti kārto eksāmenu, pēc kura notiek 16. nodarbība (2 akadēmiskās stundas). Pēc eksāmena nokārtošanas var turpināt mācības nākošajā līmenī.

 

PASNIEDZĒJS

Irina_SmirnovaIrina Smirnova – pieredzējusi angļu valodas pasniedzēja un angļu/vācu/itāļu/krievu/latviešu valodu tulce/tulkotāja. Ieguvusi profesionālo bakalaura grādu Tehniskajā tulkošanā Rīgas Tehniskajā universitātē un Maģistra grādu uzņēmējdarbības vadībā Rīgas Starptautiskajā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolā. Papildus apguvusi angļu valodu Anglijā izglītības iestādē „ASLA”, angļu valodas gramatikas kursu pasniedzējiem un starptautiska eksāmena FCE pasniegšanas kursu iestādē “Cambridge English Teacher”, vārdu krājuma pasniegšanas kursu London Teacher Training College, lietišķās psiholoģijas kursu, kā arī spāņu un norvēģu valodu kursus. Brīvi pārvalda angļu, vācu un itāļu valodas. Vairākkārt apmeklējusi Angliju kā angļu valodas studentu grupu vadītāja. Mīl savu darbu un uzskata, ka valodas ir atslēga uz pasauli.

 

 

MĀCĪBU MATERIĀLI

Vadošo ārzemju izdevniecību mācību līdzekļi;
Dialogi, lomu spēles, projektu izstrāde un prezentēšana;
Ilgas profesionālās pieredzes laikā izstrādāti mācību materiāli;
Audio un video materiāli;
Modernām prasībām atbilstošs aprīkojums un vide.

 

 

Kursu beidzējiem tiks izsniegta zināšanas apstiprinoša apliecība.

 

 

DALĪBAS MAKSA: kopā par 15 nodarbībām 287,00 EUR. Cenā iekļauti izdales materiāli, mācību grāmatas, kafijas pauzes un apliecība kursa noslēgumā.

 

 

 

Plašāka informācija zvanot pa mob. tālr. 20844488 vai rakstot uz e-pasta adresi info@hansatraining.lv

Atsauksmes

  • Lieliska pasniedzēja Irina - toleranta, uzmanīga un tai pat reizē, atšķirībā no citiem angļu valodas kursiem, kuros esmu piedalījusies, aizrautīgi stāsta par pašas redzēto, piedzīvoto citās zemēs un tur iegūtiem draugiem, par sadzīvi tepat Latvijā un - protams - tas viss angļu mēlē! Un Irinai ir daudz tādu stāstu! /Edīte Švalkovska/
  • Mācīties nekad nav par vēlu, mācīties sev un ar prieku. Īpaši, ja ir gudra pasniedzēja. Pasniedzēja ir excellent! To saglabāt! /Andra Ģingule/
  • Paldies, ar kursu norisi un grupas darbu biju apmierināta. Īpašs paldies pasniedzējai par attieksmi. Patika viņas daudzpusīgās metodes un personīgā pieredze. /Dace Graudiņa/

Aizvērt

Pieteikuma anketa