LV | RU

Aktuālie grozījumi Darba likumā

darba likumsGalīgajā lasījumā pieņemti grozījumi Darba likumā, kas paredz noteikt jaunus pienākumus, atbildību un tiesības gan darba ņēmējiem, gan darba devējiem. AKTUĀLI!

 

Darba likums kā nozīmīgākais darba tiesību avots ir spēkā jau vairāk kā desmit gadus. Darba tiesības attīstās pietiekami dinamiski (jo īpaši starptautiskā kontekstā) gan attiecībā uz jauna regulējuma noteikšanu, gan arī prakses pilnveidošanu. Atsevišķas normas ir pārskatītas un pilnveidotas, lai nodrošinātu efektīvāku un aktuālajai situācijai atbilstošāku darba tiesisko attiecību regulējumu.

 

Mācību centrs Hansa Training piedāvā semināru „Aktuālie grozījumi darba likumā”, kas notiks no 12.00 – 15.00 Hansa Training mācību centrā Kr. Valdemāra 4, Rīgā.

 

SEMINĀRA PROGRAMMA

• Darba sludinājums – darba līgums (grozījumi saistībā ar nodarbinātības nodibināšanu, pārbaudošo iestāžu tiesības, pārbaužu veikšanas nianses u.c.).
• Līgums – veidi un atšķirības (komercdarbību veidi, kuros nepieciešams izdot darbinieka apliecības, izmaiņas regulējumā par kapitālsabiedrību valdes locekļiem u.c.).
• Darba laika uzskaite (īslaicīga un ilglaicīga prombūtne u.c.).
• Darba līguma nianses (īpaša aizsardzība darbiniecei, kura baro bērnu ar krūti, piezīmju un rājienu izteikšana – atcelšana, darba ņēmēja pienākumi un tiesības u.c.).
• Darba samaksas regulējums (samaksa par atvaļinājuma laiku, apmaksātās atpūtas dienas, vidējās izpeļņas aprēķina kārtība, ieturējumu izdarīšana no darba samaksas u.c.).
• Darba attiecību izbeigšana (jauns regulējums uzteikuma paziņošanai, darba līguma uz noteiktu laiku izbeigšanas procedūra, izmaksājamā atlīdzība u.c.).
• Citi grozījumi, aktualitātes (diskusijas, uzņēmumu problēmsituāciju analīze, konsultācijas – ieteikumi).

 

PASNIEDZĒJS

evija_jasuna (1)Evija Čeprova – septiņus sava darba gadus īpaši pievērsusies darba tiesību un personāla vadības jautājumiem. Sadarbojusies ar lielākajām Latvijas slimnīcām (PSKUS, RAKUS, BKUS, TOS, RPNC, NRC „Vaivari” u.c.) komerctiesību, personāla vadības un kapitālsabiedrību pārvaldīšanas jomā.
Mg. iur., SIA “PersAt” valdes locekle, socionikas konsultante un pasniedzēja, personāla atlases projektu vadītāja. Bijusi personāla vadības pasniedzēja Latvijas kultūras koledžā, investīciju fonda “Skystairs” start-up uzņēmumu personāla analītiķe un vadības konsultante, personāla atlases projektu vadītāja, Veselības ministrijas Juridiskās nodaļas vadītāja vietniece, juriskonsulte.
Vadījusi seminārus, apmācību un personāla atlases projektus: ģimenes ārstiem Rīgā un Daugavpilī, Latvijas Asociācijā sabiedrisko attiecību profesionāļiem, Latvijas Personāla vadīšanas asociācijā, Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā, SIA “Dardedze hologrāfija”, SIA “Schneider electric”, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamerā, Rīgas uzņēmēju biedrībā, Biznesa augstskolā “Turība”, Rīgas Stradiņa universitātē, Banku augstskolā u.c. 

 

 

 

SEMINĀRA CENA: 70,00 EUR.
Cenā iekļauti mācību materiāli, zināšanas apliecinoša apliecība un kafijas pauze.

 

 

Papildinformācija: tālr. 66100630, mob. 20844488 vai e-pasts: info@hansatraining.lv

Pieteikuma anketa

captcha