LV | RU

Ainārs Lankovskis

ainars_lankovskis Šobrīd SIA LatConsul lielo projektu konsultants, pasniedzējs, specializējies Horizon 2020 programmā.

Vairāk nekā 17 gadus strādājis praktiskā un konsultatīvā mārketinga jomā gan Latvijā, gan ārzemēs. SIA Marketing House biznesa attīstības direktors.

Praktisko pieredzi guvis, strādājot par SIA Lattelecom mācību centra pasniedzēju, MVB departamenta mārketinga vadītāju, SIA Marketing House biznesa attīstības direktoru, Tirgus un mārketinga izpētes nodaļas direktoru un vadot mārketinga/reklāmas projektus.

SIA Spring Valley strādājis par zīmolu ekspertu, bet būdams OOO BrandAid partneris vadījis starptautiskos preču eksporta projektus NVS valstīs. Kompānijā SIA ETG (Elkor, Podium) strādājis par klientu lojalitātes programmas vadītāju un mārketinga direktoru.

Vairākus gadus darbojies IT un IS biznesā, vadot pārdošanas projektus DEAC, Lattelecom un Ante Mediam. Ante Mediam ir Ukrainas holdings, kura darbība ir izvērsta Ukrainā un aptver tādas sfēras kā IT&IS, tirdzniecība, finanses un celtniecība.

Pasniedzējs ir sagatavojis un vadījis dažādus seminārus par tēmām „Mārketinga stratēģija”, „Tirgus un mārketinga izpēte”, „Benchmarking”, „Uzvarētāju komandas veidošana”, „Klientu apkalpošana”, „VIP klientu apkalpošana”, u.c.